Wpis z mikrobloga

Ej, wiecie dlaczego ciągle trafiam na samych mężczyzn, którzy twierdzą, że jestem kobietą, która dała im najwięcej uczuć i nie chcą mnie stracić, po czym sami za jakiś czas mnie porzucają, szczególnie dla innych lasek? Nie wiem co robię źle xD nie jest to mój ideał partnera, nie jest to również przejaw mojego zachowania. Uważam, że po prostu nie mam szczęścia i nie jest to mój czas, chociaż chciałabym już zaznać tej stabilności w życiu bo mam swoje lata i jestem przekonana, że jestem tego warta.
  • 18
@jmuhha

po prostu nie mam szczęścia i nie jest to mój czas, chociaż chciałabym już zaznać tej stabilności w życiu bo mam swoje lata i jestem przekonana, że jestem tego warta.

Sama se odpowiedziałaś, może o coś robisz źle ale tu warto do psychologa iść
@jmuhha zlozona kwestia. Za mało informacji trochę ale może po prostu pechowy okres i tyle? Nie szukaj na siłę problemu w sobie. I najlepiej z tym problemem udaj się do psychologa, może coś ogarniecie we dwóch.
którzy twierdzą, że jestem kobietą, która dała im najwięcej uczuć i nie chcą mnie stracić


@jmuhha: Pewnie mówią tak żeby ci nie było przykro bo są mili a ty tak naprawdę jesteś dla nich totalnie nieatrakcyjna i traktowali cię jak tymczasowy materac
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@jmuhha bo mocne uczucie na początku łatwo się wypala i nudzi. Skrajność nie jest nigdy dobra, a po tym co piszesz to zakładam że bardzo szybko u ciebie padają deklaracje i mocne słowa
@jmuhha Brzmi jak doświadczenia, które miałem w odwrotną stronę. Powodem była niedojrzałość i niska samoocena partnerek, która po podniesieniu za moim staraniem, obracała się przeciwko mnie.
Polecam próby budowania relacji z nieco bardziej emocjonalnie i psychicznie poukładanymi jednostkami.
@jmuhha: a Ty jesteś w ogóle kobietą? z tego co pisza ludzie na wykopie to masz ptaszka i udajesz kobietę, ponoć wcześniej się udzielałeś/aś normalnie jako facet ale potem coś się popsuło i często zakładasz też trolingowe tematy.
@jmuhha: może boją się zobowiązań, w sensie jest spoko ale nie pykło, może fajne seksy ale nie chcą się wiązać dalej, może ta miłość ich przeraża w stylu "a ja nie mam jej nic do zaoferowania"