Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Boże, ale ta Martyna jest żałosna xD dobrze że odpadła. Pokazała klasę "dobra dziewczyna". Teraz nadrabiam odcinki i bardzo dobrze, że tak się stało, bo byli już tak pewni, tym bardziej mówienie o uczuciu, gdzie zna gościa 4 dni.
  • 9
  • Odpowiedz
@Hogataa26: no wkręciła się i nie spodziewała, liczyła na więcej i też wie ze nie ma powrotu, troche szkoda ze nie odpadla Agnieszka lub Natalia, no ale nie było nudy chociaż i były emocje. Niby nie koniec swiata i to gra ale rozumiem jej reakcję, ciekawe czy oglądała jak Daniel i Agnieszka jej podsuneli ten pomysl.
  • Odpowiedz
@Hogataa26: na jej usprawiedliwienie, ona nie do końca bystra się wydaje więc nie ogarnela ze jej Super para mogla być rozdzielona, pytanie Michała przed rajskim czy się nie boi że coś się odwali, no nie bo przecież są sobie przeznaczeni xd głupiutki dzieciaczek ale mimo wszystko szkoda:)
  • Odpowiedz
@quesadillaJEDZENIE: co ma piernik do wiatraka? Każdy pisze swoje przemyślenia, nie trzeba być ekspertem, nie tylko o wygraną tu chodzi, każdy ma inne priorytety, i nie myślałam nigdy bo się nie nadaje, ale moge oglądać i komentować
  • Odpowiedz
@quesadillaJEDZENIE: nie wiem skąd ten ból dupy, ale zielonka to mogę się domyślać, serio nie trzeba być ekspertem psychologiem żeby zauważyć niektóre rzeczy, nie zgadzasz się i masz inne zdanie to spoko, nigdzie nie nazywam sie ekspertem i że wiem coś najlepiej, sam #!$%@? jak potłuczony, i ktoś idzie do programu to sry sam daje innym prawo do komentowania
  • Odpowiedz
nie wiem skąd ten ból dupy


@Silver86: No dosłownie mogę wam to przypisać. Ile to już obgadaliście ludzi na tym tagu, to głowa mała xdd ile obsmarowania.

sam daje innym prawo do komentowania

ale zielonka to mogę się domyślać


To działa w dwie strony, więc prosze nie płakać i odnosić się do ad personum, bo mam inny kolor nicku. Wykop to forum dyskusyjne i skoro ty dodajesz komentarz, to ja też
  • Odpowiedz