Wpis z mikrobloga

@F1A2Z3A4: dziesiątki mizoginistycznych wpisów na temat przesłuchania asystentki. Ciekawe czy rzucalibyście takimi hasłami jeśli byłby to był młody chłopak. Dostała pracę po znajomości, ale czy to powód, żeby pisać o menstruacji lub (w innych wpisach), że dostała pracę za seks? Wykopki później dziwią się, że kobiety walczą o równość, a przecież Waszym zdaniem mamy więcej praw. Nawet nie zdajecie sobie sprawy, ile kobieta musi wysłuchiwać mizoginistycznych/nacechowanych seksualnie komentarzy. ( ͡°
  • Odpowiedz
@kfff: Edmund Janniger. Mówi ci to coś? Chlip chlip. Biedne kobiety, z mężczyzny nikt by się nie śmiał. Chlip chlip.
  • Odpowiedz
dziesiątki mizoginistycznych wpisów na temat przesłuchania asystentki. Ciekawe czy rzucalibyście takimi hasłami jeśli byłby to był młody chłopak. Dostała pracę po znajomości, ale czy to powód, żeby pisać o menstruacji lub (w innych wpisach), że dostała pracę za seks? Wykopki później dziwią się, że kobiety walczą o równość, a przecież Waszym zdaniem mamy więcej praw. Nawet nie zdajecie sobie sprawy, ile kobieta musi wysłuchiwać mizoginistycznych/nacechowanych seksualnie komentarzy. ( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz
@heron: Masz rację co do niego. To nie zmienia faktu, że o asystentce widzę wysyp wpisów nacechowanych seksualnie. Chlip.
  • Odpowiedz
@heron: nie śledziłam wpisów o nim, dla mnie zrobił karierę na tej samej zasadzie co asystentka. Ale może mizoginię biorę bardziej do siebie, nie mam dystansu. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
nie śledziłam wpisów o nim, dla mnie zrobił karierę na tej samej zasadzie co asystentka


@kfff: i żartują z Oskarka na tej samej zasadzie. Ile to memów widziałem że Oskarek dostał zaszczytu za zadowalanie Macierewicza...
  • Odpowiedz
Ciekawe czy rzucalibyście takimi hasłami jeśli byłby to był młody chłopak.


@kfff:

Edmunf Jagger
Piotr Patkowski
Oskar Szafarowicz

Tych 3 typów było kilkukrotnie mocniej ciśniętych na tym samym portalu przez miesiące/lata. Oczywiście odpaliłaś macicę bo wykopki w taki sam sposób pożartują sobie przez 24h z KOBIETY.

Nie oszukujmy się wykopki mają pełne prawo tak uważać, bo jej pozycja świadczy albo o tym że rodzina jest dobrymi znajomymi kogoś wysoko w PiSie
  • Odpowiedz
@NoblePhantasm: Rzeczywiście, troszkę się odpaliłam. Proszę przeczytaj co napisałam wyżej - po prostu biorę to bardziej do siebie, bo niestety czasem słyszałam seksistowskie komentarze w realnym życiu, a nie na wykopie.
Zgadzam się z pierwszą częścią Twojego komentarza dot. asystentki - pewnie szukała znajomości wśród polityków.
  • Odpowiedz