Wpis z mikrobloga

@Hydrochloridum: Celem propozycji zawsze jest oskubać klienta, w excelu wyszło im, że bez pierdnięcia zapłacisz 17% więcej. Ubezpieczyciele nigdy nie dają dobrych ofert aktualnym klientom, dlatego w tym momencie wypowiadasz polisę i idziesz do konkurencji.
  • Odpowiedz
to nie powinno być tak że za bezszkodową jazdę cena powinna maleć a nie rosnąć?


@Hydrochloridum: to zależy od wielu różnych czynników poczynając od Twojej historii ubezpieczeniowej (czy to dopiero drugi rok Twojej historii bez szkód czy może masz dłuższą historię), przez politykę wznowień w danym roku przyjętej przez TU po taryfy związane ze zwyżkami/zniżkami za markę/model. Czynników jest tak wiele i nie są one jawne, że warto sprawdzić inne towarzystwa
  • Odpowiedz
polisa kończy mi się za 3 miesiące i dostałem propozycję przedłużenia


@Hydrochloridum: Tym firmom coraz bardziej odpierdziela :D niedługo na rok do przodu będą wystawiać polisy :D

Standard na rynku to 30 dni, jeśli jakaś firma woła od kogoś pieniądze na kilka miesięcy wcześniej to może świadczyć o złej kondycji finansowej danej firmy.
  • Odpowiedz
@Hydrochloridum: bo cena zależy od wielu czynników, nie tylko od Twojej bezszkodowej jazdy, ale np. od regionu kraju (ilość kolizji w danym roku), od polityki cenowej ubezpieczyciela itp. Szukaj u innego.
  • Odpowiedz
Ubezpieczyciele nigdy nie dają dobrych ofert aktualnym klientom


@kinasato: Dają. Link4 i bodajże Allianz wołali ode mnie za samo OC 2,5k, a w PZU, w którym miałem ubezpieczenie karty z OC na rower, wyklikałem sobie za 1,5k (BMW, duże miasto).
  • Odpowiedz