Wpis z mikrobloga

@arc_tic: canare wygrzewał się? pierwsze wrażenie mieszane. Spodziewałem się uspokojenia i nawet miałem na to ochotę ale przesadził. Sade straciła na górze i zrobiła się grzeczna. Ogólnie lekki kocyk wszedł. Pierwsze wrażenie i największa zmiana - wokaliści pół metra do tyłu. Ogólnie równo i lekko dociążony wokal ale nie tak rozdzielczo.
Producent mówi 400h wow.

sam kabel robi wrażenie rozmiarem masą wykonaniem - pierwsze skojarzenie to tańszy furutech u2t. Łatwo się
@cukru ja ci powiem że większość nie słyszy różnicy w kolumnach za 50 zl a takimi powiedzmy za 5000 więc tak jest mnóstwo "gumowych" uszów. Ja osobiście słyszę różnice w każdych kolumnach które mam przyjemnością słuchać a mnóstwo osób nawet moich kolegów którzy wpadają do mnie i nie są w stanie usłyszeć różnic.
@arc_tic: 4s11g - ofc
Tak też zrobię. Pogra to z miesiąc i następnie przepnę stare i będzie widomo co jest co.
W kablu na dzień dobry są pozytywy, żeby nie było. Taki sport że się skupiamy na tym co nie gra.
Chciałbym mieć gumowe uszy - kupiłbym soundbara i spokój.

U mnie może w genach. Mama moja wpadła mówię pacz nowe kolumny coś puszę. Siadała 10s i mówi wow ale ten