Wpis z mikrobloga

#nintendo 3ds xl (new albo bez) chętnie kupię. Ocarine chce ograć po kilku zeldach na switch. Jakoś sensownie można kupić jeszcze tą konsole? Czy całe allegro/olx to bait na „kolekcjonerów”
  • 16
  • Odpowiedz
@nokash: nick na Discordzie ma XvidiX ale napisał, że na teraz nie ma nic co nadawałoby się na sprzedaż. Nie oznacza to jednak, że nie będzie miał nic w przyszłości bo co raz ściąga jakieś graty. Trzeba obserwować albo dogadać się na coś indywidualne...
  • Odpowiedz
  • 0
@OlFunkyBastard Ok. Dzięki. Mnie ogólnie przeraża uzuwanie discorda. Miałem zainstalowa y już chyba z 10 razy i wciąż mnie odrzucą od niego. Ale spróbuję uje kolejny raz...
  • Odpowiedz
@nokash: ogranicz sobie ilość powiadomień per kanał tylko do rzeczy które cię interesują i wtedy jest spoko. Ja jestem na Goombie gdzie siedzę większość kanałów i na z 20 innych Discordach na różne tematy gdzie albo mam wszystko wyciszone albo po kilka kanałów które mnie interesują.
  • Odpowiedz
@tyfoon: to kup 3DSa.


Znajomy z Discorda sprzedaje taniej konsole ściągnięte z Japonii, może się dogadacie.


@OlFunkyBastard: ty ziomek, obrońco moralności, wielki przeciwniku łamania konsol i emulatorów. Ale wiesz, że 3DS ma blokadę regionalną, nie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
#nintendo 3ds xl (new albo bez) chętnie kupię. Ocarine chce ograć po kilku zeldach na switch. Jakoś sensownie można kupić jeszcze tą konsole? Czy całe allegro/olx to bait na „kolekcjonerów”


@tyfoon: Jak chcesz to mam zwykłego 2DS-a na sprzedaż w dobrym stanie i new 3DS-a w średnim stanie. Oba zwykłe wersje, nie XL.
  • Odpowiedz