Wpis z mikrobloga

Czołem mass effectowe świry, pogrywam sobie w Andromedę z lekkimi przerwami, nie wiem czy ukończę grę, natomiast na pewno chciałbym znów ukończyć trylogię, tylko mam problem z wyborem klasy postaci.
Za pierwszym razem grałem oczywiście żołnierzem, a teraz kusi mnie, by sprawdzić biotyka. Waham się pomiędzy adeptem(biotyk), a szturmowcem(żołnierz+biotyk).

W ogóle opłaca się ten biotyk, ten rzut i podniesienie działają na każdy rodzaj przeciwników, nawet tych dużych z dodatkowym pancerzem?

#masseffect #gry #pytaniedoeksperta
  • 9
@DoktorStyle: czystym biotykiem jest trochę trudniej, bo słaba broń i trzeba więcej polegać na mocach i odpowiednim doborze drużyny. Vanguard to chyba jedna z najmocniejszych (jeśli nie najmocniejsza) klasa, szczególnie jeśli dobierzesz sobie później skilla Overload i będziesz używał amunicji zapalającej (w ME3 są combosy, jak w Andromedzie).
@DoktorStyle: Każda klasa jest ciekawa, te mieszane też. Kwestią istotną jest, że klasa poniekąd wymusza określony styl gry, taktykę i towarzyszy. Polecam czystego biotyka - zmienia percepcję na to co do tej pory wydawało się znane. ;)