Wpis z mikrobloga

Dzięki wielkie dla ekipy Puderkowo.pl za mega pakę, którą udało mi się zgarnąć w ich losowaniu! 🎉🎁 Nie spodziewałem się, że kiedykolwiek będę miał tyle szczęścia, ale dzisiaj jestem prawdziwym szczęściarzem!

Puderkowo.pl, dziękuję Wam za te niesamowite goodies! 😍 To był strzał w dziesiątkę! Teraz mam podwójny powód do uśmiechu – nie tylko weekend jest blisko, ale jeszcze ten cudowny pakiet od Was! 💄💋

Niech Was karmiczne punkty rosną w tempie bota na wykopie! 🚀🌈 Dzięki, że rozświetliliście moje popołudnie i sprawiliście, że moja makijażowa kolekcja jest jeszcze bardziej hajlajtowa! ✨💅

Do następnego losowania, Puderkowo.pl, trzymajcie tak dalej! 💪🛍️#Puderkowo #mirkorandom #rozdajo
@Puderkowo

To były podziękowania stworzone przy uprzejmości pana chatgpt w stylu vikop.pl XD

Tak na poważnie to bardzo dziękuję za życzenia na dzień kobiet oraz możliwość pokonania botów z wykopu w #rozdajo. Jak powszechnie wiadomo wykopki nie mają dzewczyn, ale mame się uczieszy z paczuszki. Pozdrawiam.
kvtasjusz-mgbewe - Dzięki wielkie dla ekipy Puderkowo.pl za mega pakę, którą udało mi...

źródło: puderkowo2137

Pobierz
  • 1