Wpis z mikrobloga

Czy ma ktos wiedze jak mozna na automacie zarabiac na airdropach? Mam wiedze programistyczna mógłbym napisać dowolny skrypt, prześledzić requesty tylko no jakby temat airdropów jest mi obcy, gdzieś ostatnio widziałem pewien komentarz, że przy odpowiednich skillach można nawet robić po 100k miesiecznie.`
#kryptowaluty #airdropy
  • 8
  • 0
@WhiskeyIHaze: a czy zbieranie poleceń to jedyna forma?
Z tego co kojarzę to można dostawać tez za aktywność i zrobić np efekt skali robiąc coś jednocześnie na 100 portfelach zamiast jednym
@szmichal: jak się postarasz i narobisz sobie odpowiednio dużo kont (bo nie raz jest tak, że ty musisz nagonić minimum 3 osoby i zaliczy ci je dopiero jak oni nagonią te powiedzmy 3 osoby) to pewnie się uda. Ale musisz mieć też dużo cierpliwości bo strzelam 75% okazuje się #!$%@? warte/nie wypłaca, 20% to nie duże kwoty. Zostaje Ci 5%, które są potem warte po >$10k. Tyle, że to też trzeba
@WhiskeyIHaze: oglądałem film na ten temat, gość zarobiłem pol miliona w rok ale to brzmi jak praca na pełen etat xD także zysk może byc nie pewny a roboty dużo. No i na początku musisz wkładać na gas fee by był ruch na portfelach
@derecki: nic nie musisz pisac bo sa telegramowe boty typu lootbot. Problem polega na tym ze testnety placa smieszne pieniadze, a airdropy ktore warto farmic typu scroll, zksync, layer0 podczas duzego ruchu na etherum maja wysokie fee za transakcje i jest caly czas ryzyko ze np zrobisz 100 portfeli, a protokol wprowadzi weryfikacje tozsamosci