Wpis z mikrobloga

Pytanie za sto dla #gry #konsole .
Szukam konsoli dla dzieciaków, 6 i 8 lat, tak aby mogły od czasu do czasu pograć wspolnie w jakieś Super Mario Cart albo inne podobne gry.
Nie mam zielonego pojecia o konsolach do gry. Zależy mi na tym, aby nie było jakiś chorych miesięcznych abonamentów a jak już to za niewielkie pieniądze jak też niekoniecznie musi być super wyśmigana grafika ale te żeby nie była pikseloza czy coś w stylu Amigi 500.
Co z tego co jest na rynku byście polecili?
  • 17
  • Odpowiedz
@dwie_szopy_jackson: na początek bierz Wii z olxa, ale już z wgranym usb loaderem, zestawy po 250 chodzą, gry olej, do tego kierownicę i pistolety z AliExpress. Wszystkie gry są dostępne w necie np. na viims lair, wgrywasz na dysk USB za pomocą Wii backup manager.
Alternatywnie jakiś mini pc i dwa pady np. z 8bitdo. Jest piękno darmowych gier na Windows i retro dostępnych, że głowa mała. A do tego może
  • Odpowiedz
@dwie_szopy_jackson: Hej, kup sobie nintendo switch, polecam wziąć używawanego z fb albo allegro, sam takiego wziąłem i jestem zadowolony :) A co do gier, to masz bardzo duża ilość takich jak mario kart, mario party - planszowka z minigrami i inne tego typu produkcję, tylko będziesz musiał sobie dokupić albo jednego pada, żeby móc grać w 3 albo od razu joycony to nawet w 4 osoby pograsz, bo wtedy używasz tak
  • Odpowiedz