Wpis z mikrobloga

@widzialapan: Łobaben ale ogr #!$%@?. Najbardziej #!$%@? będzie miał teraz Matełu. Pokornie idzie z przodu i nawet nie reaguje. Pogodzony z losem, że już za chwilę zamkną się drzwi meliny na Mineralnej i ściera po teściowej będzie latała z prędkością światła po łbie meliniarza.
  • Odpowiedz
Ej. Pytanie mam. Nie śledzę tej patoli na bieżąco. Kiedyś widziałem filmik jak tajger mówił że jest hakerem i będziemy płakać. Rozumiem że dziecko zabrała im opieka społeczna? I dzisiaj w jakiej sprawie szli do sądu?
  • Odpowiedz
@Gruby01: @XpedobearX dziecko najprawdopodobniej zabrane, już od bardzo dawna nie pojawiło się na żadnym filmie. wcześniej mieli nawet nad sobą ala opiekuna, któremu musieli udowadniać jak to amelka ma w swoim domu dobrze niedobrze, w sądzie tajger był tłumaczyć się ze swoich dissów na Bodychrista na których wyzywał jego nowo narodzone dziecko, insynuoował Bodychristowi ped0filię wobec jego własnych dzieci i podobne #!$%@? rzeczy. poszli na "ugodę" i tajger musiał przelać 1500
  • Odpowiedz
dziecko najprawdopodobniej zabrane


@Iliilllillilillili: W sumie lepsze to dla tego dzieciaka. Tylko w bidulu pewnie też wiedzą skąd jest i będzie miało stygmat na długie lata. Tragedia. Właśnie z takich powodów jestem za możliwością aborcji, bo nie wiem, czy te kapiszony to w ogóle planowały.
  • Odpowiedz