Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie ps5 dwa lata temu, bo za dzieciaka grałem głównie na ps3 I chciałem pograć sobie w kolejne części gierek, które ogrywalem za dziecka.
Te wszystkie nowe assasyny, horizony to gowno straszne. Kampania średnia, a postacie poboczne #!$%@?, strzelanki jak BF czy COD to też wielkie XD podsumowując gowno w ładnym papieru, bo grafika jest przyjemna I to chyba jedyny plus większości gier, które wyszły w ostatnich latach.
Jest kilka przyjemnych gierek Ale nie warto było kupować konsoli dla kilku tytułów.
Znowu pobralem mody do medivala 2, pewnie na majówkę odpale znowu wiedźmina, rdr2 lub unchardet 2 I tak do remaka Gothica na ps5 xD

#zalesie #gry #ps5
  • 6
  • Odpowiedz
@Yakuza123 Nostalgia zakrywa ci oczy, jest mnóstwo grywalnych gier i mamy naprawdę dobre czasy jeżeli chodzi o mnogość tytułów. Dopiero przy obecnym kryzysie gamedevu następne lata wyglądają średnio.

Dla mnie dzieciństwo to gry z PS2 i PS1. I od tego czasu nie przerwanie gram czy to na pc czy to na PS4 lub PS5 i nadal bez większych problemów znajduje gry które sprawiają mi frajdę.
  • Odpowiedz