Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Gdzie wy znajdujecie te sauny w ktorych nago sie siedzi? Ja w saunach jestem okolo 30 razy w roku, w całej polsce, zależy gdzie urlop, i nigdy nie ma nagich saun. Każdy w kostiumie, niektórzy nawet w szlafroku. Plus często dzieci. I nie są to koedukacujne jakieś, często nie ma podziału na płeć nawet bo są tylko 2-3 kabiny, chodzi się losowo. W serialach nawet zachodnich też nie pokazują nagich. To jak jakieś urban legend dla mnie.

polska
#lodz
#pieklomezczyzn
#afera
#kultura #sauna #sauny



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: u mnie akurat serio zwraca się uwagę jak ktoś do samej kabiny wchodzi w stroju, to jest po prostu niehigieniczne, owszem ludzie chodzą w ręcznikach ale chodzą też nago i jeszcze nigdy nie widziałem żeby ktoś miał z tym problem. Twój wpis to bait albo ty w saunie nie byłeś.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: wpadnij sobie do Sante w Warszawie, po 21 masz nawet nudystyczny basen. A tak ogólnie mówiąc, to niemal zawsze jak jestem w saunie to widzę nagusów (i to nie tylko w odbiciu, hehe), jest też sporo ludzi owiniętych w ręczniki albo mających te wspomniane "szlafroki". Co kto lubi, ale nigdy nie widziałem sauny, żeby absolutnie nikt się nie rozbierał.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Siedzenie na saunie w stroju kapielowym to wyzszy poziom #!$%@?. Caly syf wnika Ci przez otwarte pory w skorze.

Jak ktos sie wstydzi to mozna sie zakryc recznikiem, a jak i tak sie wstydzi to sauna nie jest dla niego.
  • Odpowiedz
Też jeszcze nie widziałem takiej sauny, w której ludzie by siedzieli nago. Ale nie byłem na fali, być może tam jest inaczej. A przynajmniej tak opowiadają.
  • Odpowiedz
@olokynsims: w Łodzi na fali wszyscy są kompletnie nago i na serio tylko wyjątki mają na sobie ręczniki czy coś innego. Nikomu to nie przeszkadza i atmosfera we wszystkich saunach jest bardzo fajna. Trzeba zaznaczyć, że jednak większość użytkowników to faceci, zwłaszcza w godzinach porannych. Później sytuacja jest zdecydowanie bardziej zrównoważona.
  • Odpowiedz