Wpis z mikrobloga

Marilyn Manson to przykład, że wyjście z przegrywu jest możliwe, tylko trzeba tytanicznej pracy nad sobą. Jedyne w czym miał łatwiej, ze urodził się w USA, kraju wielkich możliwości do XXI wieku ( teraz już nie ma american dream). Manson od zawsze chciał być badboyem. Nie chciał być grzecznym chłopczykiem, wychowywanym przez, konserwatywną, protestancką rodzinę, empirycznie się przekonał o tym, zbierając baty od życia, mając brak powodzenia. Żył w swojej piwnicy, planując w przyszłości zostanie kimś innym. W końcu po dwudziestym roku życia poszedł lookmaksing na metala co zresztą widać zanim wygląd mocno przeobraził makijażem, zgoleniem brwi ect. Został królem sceny rockowej, gdzie publiczność doskonale się bawiła, a on sam się przyznał w jakimś pisemnym wywiadzie, ze ruchnął jakąś laskę szkolnego chada, który mu dokuczał dawno temu. Kiedy jego rówieśnicy gnuśnieli, dostawali piewne brzuchy i pracowali na utrzymanie standardu życia, on zarobił kupę szmalu i przez pół życia, zanim mu spadła forma przez narkotyki żył jak chad co np było widać w teledysku tainted love #przegryw #blackpill #wychdodzimyzprzegrywu
Jarkendarion - Marilyn Manson to przykład, że wyjście z przegrywu jest możliwe, tylko...

źródło: 41b62bbfefea63ba72314c909c5496f2

Pobierz
  • 8
@ren-downhill: tu nie chodzi o bycie gwiazdą rocka tylko. Trzeba zająć się czymś kontrowersyjnym, ponadprzeciętnym. Ale wracając do muzyki. Pamiętasz taki zespół Tokio hotel? Wokalista był wręcz dziewczęcy, delikatny, na strzała. A mimo to na koncercie nastki za nim szalały
@Jarkendarion @ren-downhill Pamiętam na studiach (2007), koleżanka fryzjerka mi doradziła, abym zrobił coś w miarę kontrowersyjnego ze swoim wyglądem, a będę miał powodzenie. Oczywiście się zgodziłem, bo przeczytałem o wabiku Mysterego i inne g.. PUA. Ostatecznie zrobiłem sobie irokeza przefarbowanego na blond. Efekt był piorunujący, ledwo zdałem egzamin, a nie miałem z tym problemów. Kobiety wyśmiewały mnie jeszcze bardziej niż standardowo. Jak się ma mordę 2.5/10 i wzrost 168 cm, to żadne