Wpis z mikrobloga

to że nam się klimat #!$%@? jest faktem, jeśli tego nie "uznajesz" to znaczy że zostałeś bardzo mocno oszukany przez polski system edukacji i przykro mi z tego powodu ;/


@barnej-flinston: ahh tak i UE a dokładniej jej obywatele muszą ponosić tego konsekwencje bo azjaci muszą #!$%@?ć śmieciami wokół i zwiększać wydobycie węgla.

Ja #!$%@? jest różnica między walką z problemem a robieniem siebie w #!$%@?
  • Odpowiedz
@SmakoszKotow a co ma kofederacja wspólnego z dobrem dla Polski lub tożsamością KULTUROWĄ? Czy w naszej kulturze wpsiany jest szowinizm oraz nietolerancja dla innych religii? Koforusskie buce. Ban na te Mentzeny i Browny powinien juz dawno być. Albo kula w tyl jak za polski podziemnej za zdrade rzeczpospolitej
  • Odpowiedz
@matys210: a jaki masz wpływ na to żeby dobra wytwarzane bez poszanowania planety nie konkurowały z tymi z niską emisją? Cłem, które UE wprowadza, ale konfiarze nagłośnią wycinek długoterminowej polityki i się łapiecie jak muchy na lep
  • Odpowiedz
@PozdroPocwicz: no tak, najlepiej nic nie robić BO CHINY!!111. Chiny też mają swoje plany do dążenia do neutralności klimatycznej, polecam poczytać sobie o tym zanim się zacznie rzucać takie nic nie warte argumenty.
  • Odpowiedz
czy płonąca planeta jest teraz razem z tobą w pokoju? Czy możesz ją opisać?


@PozdroPocwicz: mam 45 lat, zimy pamiętam z lat 80 i 90. Śnieg leżał w Warszawie przez 2 miesiące, teraz leży tydzień. Więc jak masz 20 lat to po prostu jesteś gupi.
  • Odpowiedz
@pekak:

to nie jest tak, że jak powiesz, że chcesz być carbon neutral to następnego dnia zamykasz wszystkie elektrownie węglowe


Wiadomo, tylko budujesz nowe i wydajesz pozwolenia na budowę nowych, żeby szybciej osiągnąć neutralność klimatyczna xD.
  • Odpowiedz
@dlugi-gr: następny się zesrał xD planeta płonie bo kiedyś to było dziesięć metrów śniegu pod blokiem a teraz to lipa, tak więc PLANETA PŁONIE SZYBKO WPROWADŹCIE TEN PODATEK GOVERN ME HARDER DADDY
  • Odpowiedz