Wpis z mikrobloga

  • 12
@kasiknocheinmal: ale zrozum że właśnie takie dziewczyny wpędzają w kompleksy kolejne 100 kobiet.
Siedzi taka dziewczyna, ogląda ten odcinek, widzi jak ona jest ładna, zagląda na jej kanał na YT, jakie zdjęcia wrzuca na instagram i potem patrzy w lustro i mówi: jezu, jeśli ona się wstydzi to co ja mam dopiero powiedzieć i cyk kolejne 100 kobiet które nie myślało o sobie źle zaczyna tak myśleć...
@MrBeast: to tak nie działa - szczerze, z kobiecego punktu widzenia to zupełnie tak nie działa. Słucham o kompleksach od kolezanek- fajne, ładne, zgrabne laski. One nie mają tych kompleksów dlatego, że ktoś zgrabny ma, tylko dlatego, że cały czas słuchają, że mogłyby to, mogłyby tamto, że to powinny poprawić, a tamto nie jest idealne. A to ciuchy szyte nie na nie i się nie mieszczą (nie, nie że grube, nie
  • 7
@kasiknocheinmal: a moim zdaniem większość kobiet by nigdy nie miało kompleksów gdyby np nie instagram. Dziewczyna zrobi 1000 zdjęć, wstawi jedno na którym idealnie wyszła i nie powie że wydała pewnie 1000zł na makijaż, przygotowanie się do tego zdjęcia, że poświęciła 6h. Powie "a akurat wstałam z łóżka i tak przypadkowo chłopak zrobił mi zdjęcie"
Przez takie właśnie instagramowe życie dziewczyny wpadają w kompleksy i nie wiem czy obejrzałaś cały odcinek
@MrBeast: nie obejrzałam, bo nie mam czasu, jestem w pracy, obejrzę później, bo zapowiada się dobrze, mimo że nie mam pojęcia kto to jest, a wnioskuję z tagów, że pewnie ktoś znany.

To naprawdę nie Instagram jest problemem- chyba że dla młodych dziewczyn. Ale kompleksy to nie jest nowa sprawa i mają je kobiety od zawsze, w czasach przed insta też miały. Bo zawsze coś jest za mało, zawsze można bardziej
@MrBeast: Ten film to kolejna sztuczna próba robienia ofiar z kobiet oraz próba pokazania tego, że one mają w życiu najgorzej na świecie na siłę. Kilka nawet ładnych oraz relatywnie młodych influencerek bez problemów w życiu wymieszanych z jakimś losowymi dziewczynami opowiada o swoich ''kompleksach'', jakie Oliwia ma kompleksy żeby się o tym przekonać to na jej instagram wystarczy wejść (niżej przykładowe zdjęcie) chciałbym mieć naprawdę takie problem jak one mają
Cztero0404 - @MrBeast: Ten film to kolejna sztuczna próba robienia ofiar z kobiet ora...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2024-03-08_110537_www.instagram.com

Pobierz
a moim zdaniem większość kobiet by nigdy nie miało kompleksów gdyby np nie instagram. Dziewczyna zrobi 1000 zdjęć, wstawi jedno na którym idealnie wyszła i nie powie że wydała pewnie 1000zł na makijaż, przygotowanie się do tego zdjęcia, że poświęciła 6h. Powie "a akurat wstałam z łóżka i tak przypadkowo chłopak zrobił mi zdjęcie


@MrBeast: Moze miec to wplyw. Ale instagram powstal duzo póxniej, niż problem. A problem generują chyba reklamy
@MrBeast: Ale to są jej kompleksy, każda laska ma swoje, a Ty gadasz tak jakby ona nie mogła mieć, co Ty w ogóle wygadujesz...

a moim zdaniem większość kobiet by nigdy nie miało kompleksów gdyby np nie instagram.


Na szczęście to tylko Twoje zdanie. Kompleksy pojawiły się zanim pojawił się Instagram.

No ale podam Ci przykład. Sowa też miała spoko figurę a jaj kompleksem były cycki, to miała sobie ich nie
A problem generują chyba reklamy kosmetykow dla kobiet.

No ale podam Ci przykład. Sowa też miała spoko figurę a jaj kompleksem były cycki, to miała sobie ich nie zrobić tylko dlatego, że wyglądała lepiej niż przeciętna Polka?


@Falcon: @danoneek Ten film można skrócić generalnie do jednego wielkiego ''WINA MĘŻCZYZN'', bo przecież jak jesteś kobietą i masz problemy sama ze sobą to jest wina mężczyzn złych zawsze. Prawda jest taka, że z