Wpis z mikrobloga

#przegryw koliedzy wczoraj pisałem że uderze do julki z pracy i zapytam czy ze mną wyjdzie gdzieś sobie. Podszedłem do takiej jednej co wydaje się huopu sympatyczna. Zrobiłem tak jak napisał @K-S- i chciałem zaprosić na pizze.
Pytam, "co robisz w piatek po kołchozie, może pójdziemy na pizze i jakieś alko" a ona "ok, tylko nie w piątek tylko w sobote ma czas" i umówiony huop jest na sobote popołudniu. Coś za łatwo było chociaż stresu się najadł huop.
Jedynie się boje że nie skumała że chce coś więcej niż kołchoznicza pizza ehh bo coś za łatwo poszło.

Wołam osoby które chciały wiedzieć lub dopytywały:
@e34m5 @wykoppltakastronazobrazkami @piotrsnow

#wychodzimyzprzegrywu
  • 96
  • Odpowiedz
@DFWAFDS w sobotę odmówi spotkania bo jej coś wypadnie a później doda instastory z miasta/spotkania z kimś innym.
Jeżeli tak się nie stanie to broń Boże nie zamawiaj piwa do pizzy, wez jakiegoś drinka czy coś. No i nie naciskaj xd
  • Odpowiedz
@AXSIS: @baton967 @DFWAFDS Dobra, a teraz podchodzimy do tego bardziej realnie, znając ludzką naturę debili i normików, oraz juleczek z wybujałym ego.

Idziesz zagadać do Julki, zapraszasz ją na randke do pizzeri. Ona ci odmawia.
Następnego dnia każdy w pracy już o tym wie. Mają z ciebie podś#!$%@?, że dała ci kosza.
A ową Juleczkę i tak zaprasza ktoś inny na spotkanie towarzyskie w piątek wieczorem, bo tak działa świat, że
q.....E - @AXSIS: @baton967 @DFWAFDS Dobra, a teraz podchodzimy do tego bardziej real...

źródło: comment_9XBH0G03gaSsNDVQcxOonUxB4mmVVQa3

Pobierz
  • Odpowiedz
@DFWAFDS: tylko podejdź do tego jak do normalnego spotkania które może się okaże przyjemne dla obu stron, a nie jakiejś formalnej procedury preludium do romantycznej relacji, pójdzie znacznie lepiej
  • Odpowiedz
@DFWAFDS: ogólnie to wszystko jest łatwe jak ruchanie xD jak była pandemia to pisałem do losowych lasek. Jedna miała mega charakterystyczny głos, to jej napisałem, żeby nagrywała coś więcej xD gadka szmatka i chwilę pozniej byliśmy ov4 rano w bieliźnie w wodzie nad jeziorem. One są proste jak
  • Odpowiedz