Wpis z mikrobloga

@TakiSobieLoginWykopowy: mi konto wyparowalo wszedzie poza aplikacja messangera na komputerze ale uwaza ze haslo, ktore pemiatam to stare haslo i kaze zmienic ale konto w aplikacji ma przypisany bledny adres email, a starego nie rozpoznaje wiec wysyla recovery tez na zly adres i kupa.
@TakiSobieLoginWykopowy: mi na maila w dniu awarii przyszly trzy wiadomosci. pierwsza z kodem do zmiany hasla, druga do zmiany maila, a trzecia z potwierdzeniem usuniecia starego maila :) wszystko w jednym momencie z Waszyngtonu ale bot z supportu uparcie twierdzi, ze to ja sam to zrobilem ze swojego komputera :D konto nie do odzyskania bo nie mam zamiaru im wysylac skanow dowodu tozsamosci skoro nowe konto na taki sam adres email
@TakiSobieLoginWykopowy: Mi podczas tej awarii przyszly 2 kody do zmiany hasla mimo, że nie wysyłałem takiej prośby a dzisiaj kolejny. Ale konto jest i działa normalnie więc nie wiem o co tu chodzi. Pewnie po tej awarii coś im dalej sie pierdzieli, bo wątpie że był jakiś potężny wyciek danych.