Wpis z mikrobloga

Mirki, czy też macie problem z wyłączaniem się internetu po wyjściu z miejsca gdzie jesteście podpięci do WiFi? Mam dwa telefony Samsunga s21fe i23 i od aktualizacji oneui mam ten sam problem. Muszę za każdym razem po odłączeniu z wifi gdy przełącza się na LTE resetować telefon...

#telefony #telefon #samsung
  • 8
@kbnn dzis przyszlo mi jakies powiadomienie ze musisz przyznac konkretnej apce uprawnienia, zeby po utracie wifi sama mogla sie polaczyc z siecia komórkową. Sprawdz w uprawnieniach apki ktora nie działa. S23 here
@kbnn: Tak, zarówno na S22 jak i S23 jest to samo. Wyłącz i włącz dane komórkowe. U mnie działa. Ewentualnie po dłuższym czasie samo zaczyna działać
via Wykop
  • 0
@dawid110d: no i wlasnie mam nju mobile (orange) i widzę że wiele osób ma to samo... najgorsze jest to że nie ma rozwiązania. resetowanie telefonu to nie jest rozwiązanie... nju nie ma esima więc tragedia
via Wykop
  • 0
@dawid110d: spróbowałem zrobić to

wszedłem do ustawień sieci - obok istniejącego APN utworzyłem ręcznie nowy APN wpisując jedynie nazwę ( Orange Internet ipv4), APN (internet), użytkownik (internet), hasło (internet)


ciekawe czy pomoże :(