Wpis z mikrobloga

TL;DR Dwa miesiące czekam na naprawę kontrolera w Microsoft i chyba mogę się z nim pożegnać. Temat gdzieś utknął. Nie mam pojęcia gdzie, chyba sami nie wiedzą. Nie wiem jak ruszyć sprawę.

______________

Chciałbym zostać dobrze odebrany. Mam ochotę wylać żale, ale spróbuje to przestawić tak, aby nie był to typowy żalpost. Kwota nie jest duża, ale natomiast świadomość bezradności mocno mi dokucza.

Z końcem grudnia wysłałem kontroler do serwisu Microsoft (dryfująca gałka). Jest jeszcze na gwarancji.
Wszystko zrobione przez portal MS, oficjalnie.
Od 4.01.2024 "Twoja paczka znajduje się w centrum serwisowym"

Pod koniec stycznia zacząłem się niepokoić, że coś cicho. Sprawdziłem status "Twoje urządzenie zastępcze zostało dostarczone".
Od tamtej pory zacząłem dzwonić na support co jest grane, bo ani zastępczy nie dotarł, ani mój naprawiony.
Do dzisiaj przeprowadziłem kilka rozmów (29.01, 12.02, 14.02, 19.02, 26.02, 29.02, 5.03). Nie jestem w stanie ruszyć tego tematu. Potwierdzałem adres wysyłki. Pomimo zapewnień, że coś robią, bardzo im przykro, ale każą czekać.

Mam dosyć dobrą dokumentację, ale zdałem sobie sprawę, że zwykły człowiek przeciwko korporacji nic nie może. Oczywiście żadne to odkrycie. Czytam i oglądam materiały o tym cały czas (książki, gry, filmy) jednak osobiste doświadczenie to już coś namacalnego.

Porozmawiałem z Panem na UOKiK, ale uświadomił mi, że tak naprawdę nie wiem od kogo kupiłem urządzenie. Nie był to sklep w PL. Wtedy byłoby prościej. Zamówiłem kontroler w Xbox Desing Lab, więc chyba do amerykańskiego Microsoft, nie wiem.
Złapałem kontakt z FP Xbox Polska, nic nie mogą.
Bloger z zasięgami temat rozwiąże szybko, ale "szary zając" jest bezradny.

Kupuję rzeczy na amazon "wysyła amazon", ale dopiero teraz zrozumiałem jakie to jest złudne. W razie problemów tak na prawdę jestem w czarnej d..e.
Nawet nie wiem gdzie jakieś pismo wysłać, aby ktoś odpowiedni jej przeczytał, bo wysłać to sobie pewnie mogę.

Miał ktoś takie doświadczenie? Coś poradzi?
#microsoft #xbox #xboxseriesx #xboxseries #gry #konsola #playstation
wmajonez - TL;DR Dwa miesiące czekam na naprawę kontrolera w Microsoft i chyba mogę s...

źródło: 20240307115314

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz