Wpis z mikrobloga

@HrabiaTruposz: Nie napisałem, czyje to trollkonta - bo mogą być konfiarskie czy pisowskie. No ale spoko, +1 do listy ludzi z myśleniem czarnobiałym. Nigdy się nie nauczycie być wiarygodni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. Ja nawet nie jestem prawicowcem lmao you fuckin donkey

EDIT. Dodam tylko, że są bardziej weryfikowalne konta które postują te głupoty z szukaniem prowokatorów po butach (XD) i wrzucanie takich randomów nic nie
@Koziom: głupi są ci rolnicy, najgorsze szumowiny się do nich podpinają a oni nie potrafią się od tego odciąć. Najpierw jakieś putinowskie traktory i bannery, teraz zwyczajni zadymiarze na strajku.
Ale tak średnio mi ich żal, ciekawe czy ktoś bada poparcie społeczne dla ich strajków, bo wydaje mi się, że od stycznia mocno spadło.
@Koziom: Trzeba zakończyć z tym nieporozumieniem, czyli nazywaniem (i przyzwalaniem na nazywanie) PiS i Konfederacji jakimiś partiami prawicowymi, konserwatywnymi etc. To nie jest żadna prawica, tylko zbieranina #!$%@?ńców z chłopskim rozumem i zapędami nazistowskimi wycierającymi sobie swoje zakłamane mordy religią i patriotyzmem.

Prawica to PSL/2050, KO centrolewica, lewica to Lewica.

PiS i Konfa to szkodniki, które powinny zostać zderatyzowane w zalążku, nim spotka nas los jak ruskich lub los jaki wisi