Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich w tym sezonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na początku ogromne gratulacje dla castingowców xD. Znowu wam nie zapłacili za prace?

Szybkie podsumowanie uczestników w tym sezonie, dopiero nadrabiam tag i nie znam jeszcze wszystkich przyjętych tradycyjnie ksyw wiec proszę o wyrozumiałość

Dziewczyny:

Martyna - póki co już zakochana i zniknęła z ekranu już w drugim odcinku
Dominika - skromna i spokojna, bez parcia na atencję, szkoda że trafił się jej taki jełop na samym początku
Natalia - drama queen, 3 odcinki i 3 razy było płakane, ale ma ładne oczy
Agnieszka - chyba najfajniejsza z dziewczyn. Szczera, usmiechnięta, robi miłe wrażenie
Luiza - ma trochę vibe "Tori" z poprzedniego sezonu, choć tak nie gwiazdorzy jeszcze i stara się mimo wszystko zachowywać normalnie. Ma fajny tyłek, ale to tylko mój dziwny gust( ͡º ͜ʖ͡º)
Jessica - pierwsza rozwódka w historii HP, póki co ledwo ja widać

Typy:

Bartek - ta sama stajnia talentów co Łoniak, Szczoch i inne dzbany z tego programy. Nie dość, że buc i tłumok to na dodatek niezbyt pewny siebie
Antek - kolejny as, który wszystko co wartościowe w człowieku zostawił w jakiejś siłowni i zamienił na kratke na brzuchu
Daniel - wysoki przedszkolak, trochę dziwny ale może się rozkręci
Jędrek - spokojny i stateczny, tak bardzo, że zapomina się o tym, że bierze udział w tym programie
Michał - na początku ilość spermiarskich tekstów była tak duża, że myslałem ze to kuzyn Krzysiura z poprzedniej edycji.

I jeszcze jedno, w playerze powinien być specjalny przycisk "skip el Dursi". Coraz chudsza, coraz mniej atrakcyjna, ale wciąż świetnie uczy się na pamięć czterozdaniowych tekstów. #!$%@? lektora już nawet nie wspominam.

#hotelparadise
  • 6