Wpis z mikrobloga

#thetraitors No dobra, bo nie do końca rozumiem zasady, nie znam tej gry. Kiedy jest ten "koniec gry" w którym to wygrywa zdrajca, bądź lojalni się dzielą kasa?
Albo druga sytuacja, choć wiem, że tak się nie stanie, bo jednak w jakimś stopniu jak każdy program, jest to reżyserowane. Ale patrząc po tym jak łatwo wyeliminowali pierwszego zdrację, co w sytuacji, gdyby dajmy na to, w kilka dni odpadli wszyscy zdrajcy? Nie miałby kto wyrzucać lojalnych.
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@Kde2301: no ja też właśnie nie dosłyszałem, kiedy ten koniec. 3 os. brzmi dobrze. Z tym drugim punktem to wiem, że nie możliwe, ale ciekawe czy mają na to przygotowany scenariusz. Werbować mogą, ale jak wiemy, nie muszą się lojalni godzić na zmianę roli.
  • Odpowiedz
@mario84pl: Nie będzie sytuacji, w której odpadną wszyscy zdrajcy, produkcja na to nie pozwoli. W innej edycji (bodajże USA sezon 1 jeśli dobrze pamiętam) było tak, że jeśli został jeden zdrajca to musiał rekrutować lojalnego, z tym że ten lojalny miał wybór - albo się zgadza i zostaje zdrajcą, albo wylatuje z programu
  • Odpowiedz
  • 0
@grastria no ok, rozumiem że finałowe głosowanie, jeżeli ma wyłonić 3 finalistów. To jest 4 uczestników głosujących i przynajmniej jeden z nich musi być zdrajcą, i jedno z 4 odpada i 3 trafia do finału i jeżeli jest wśród nich zdrajca to on zgarnia kasę, a jeżeli nie ma to sumę dzieli się na 3? Bo nie ma innej opcji aby wśród półfinałowej grupy nie było zdrajcy?
  • Odpowiedz