Wpis z mikrobloga

@BayzedMan: Wystarczy się przyjrzeć przez kilka minut, żeby zobaczyć, że ci ludzie są kompletnie inaczej ubrani. Te niby super policyjne buty są z siateczką albo zamszem z przodu, buty u typa na zdjęciu się świecą z przodu, więc ewidentnie są to całe skórzane buty. Już tutaj widać, że to kompletna ściema. Koleś od kostki brukowej ma czarną kurtkę w paski (są fałdki). Nikt na zdjęciu powyżej nie ma takiego ubrania. Na
  • Odpowiedz
@Konfederusiusz: Powiedzmy niech nawet mają rację, że to agenci i co to w sumię oznacza?
Prawica pałowała się do tego, że agentów zamknęła i spałowała policja. Poziom absurdu większy niż w monthy pythonie. xDD
  • Odpowiedz
Wystarczy się przyjrzeć przez kilka minut, żeby zobaczyć, że ci ludzie są kompletnie inaczej ubrani.


@Konfederusiusz: Oj tam oj tam, szczegóły, lesko juz kolportuje pisowski przekaz dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Naqrviam: w ogóle nie mam czasu śledzić tych akcji ze strajkami etc i dopiero dziś sobie odświeżam co w trawie piszczy. Czego ma dowodzić w ogóle ta kompilacja? xD To jest jawne robienie z ludzi debili albo dramatycznie zła forma przedstawiania prawdy. Z perspektywy osoby postronnej w konflikcie to widzę zdjęcie grupki mężczyzn (+zoom na jednego z nich), zdjęcie chłopów wybierających kostkę nijak nie przypominających tych z pierwszego foto i dziwne
  • Odpowiedz
@aki_: No najwieksza pikseloza oczywiście na uszach, bo jeszcze by ktoś jakieś wnioski wyciągnął na podstawie linii małżowiny.
  • Odpowiedz
@Konfederusiusz: Zwłaszcza że takie buty są dostępne w sklepach, ziomek chodzi w takich zimą i jesienią bo podobno zajebiście leżą, a nie jest policjantem. Dzisiaj to strach wyjść w pseudo taktykach od Palladium i mieć do tego bomberkę Alfy bo zaraz taki prawaczek uzna za policjanta albo agenta służb XD

  • Odpowiedz
@Viore Widać po samej fryzurze że boki są zupełnie inne - pierwszy (cywil) ma ścięte praktycznie na zero + modny gradient, drugi (policjant) ma w tym miejscu dłuższe włosy i charakterystycznego pejsika. Zapewne pobiegł do fryzjera i ściął sobie boczki, jak w GTA ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja tam jeszcze widzę bardziej wysunięta linię szczęki u cywila, ale może po prostu już moje tagowe zboczenie zawodowe i rzut
  • Odpowiedz