Wpis z mikrobloga

Prowadziła? Gdzie prowadziła? Sami się prowadzić nie mogli?


@look997: tak, prowadziła trasą przemarszu, sami nie mogli iść ponieważ policja naruszała ich konstytucyjne prawa.

A Mentzen był między tłumem a policją, żeby łagodzić obyczaje jako poseł. Nie pomogło.


@look997: Mentzenowi jeszcze bym uwierzył bo bardzo się pilnuje mówiąc różne rzeczy idba by to była prawda ale nie jego zwolennikowi ponieważnie spotkałem się ze zwolennikiem konfederacji który by nie kłamał i manipulował.
@aarahon: Zacznijmy od tego, że nie jestem jego zwolennikiem, po tym jak potraktował Korwina.
Korwin z kolei na starość nie jest dla mnie interesujący - to piszę wyprzedzająco.
Więc mam do nich dystans.

I tylko napisałem to co powiedział Mentzen mniej więcej.
Zacznijmy od tego, że nie jestem jego zwolennikiem, po tym jak potraktował Korwina.


@look997: Czym się różni Korwin od Mentzena? Korwin mówi to co co mu się opłaca i jednocześnie w to wierzy. Mentzen wierzy że to co mówi mu się opłaca. Dlatego się poróżnili bo Mentzen myślał ze Korwin żartuje a on mówił na serio.
Jak posłanka KO rzucała się przed twarzą policjanta i dostała za to gazem to była metafizyka, dramat, ciężki uszczerbek na zdrowiu

Jak lider Konfederacji dostał gazem za stanie w miejscu publicznym to nic się nie stało XD


@kfpwa: a po co tam byli konfiarze? czekaj, odpowiem, zeby wylizac dupke pisowcom, jak zwykle. mlem mlem mlem i tak liza i liza dupke od 15 pazdziernika mlem mlem mlem i jeszcze dosyc nie
tylko powiedz po co Mentzen tam był? Po to żeby protestować czy po to żeby grać temat jak dostanie gazem? xD


@aarahon: xd

no tak, każdy kto protestuje kogo nie lubimy zasługuje na gaz. wiadomo że pewnie poszedł prowokować więc #!$%@? z brutalnością policji xddd

zrozumcie ludzie że przez przyzwolenie na #!$%@? policji w sprawach które was nie interesują i ludzi których nie lubicie, wy dostaniecie tak samo od tych policjantów
wiadomo że pewnie poszedł prowokować więc #!$%@? z brutalnością policji


@Szalom: ja tego nie wiem więc nie oskarżam o to tego posła.

zrozumcie


@Szalom: ty zrozum że mówienie do obywatela w liczbie mnogiej skończyło się z poprzednim ustrojem.
Mentzenowi jeszcze bym uwierzył bo bardzo się pilnuje mówiąc różne rzeczy idba by to była prawda


@aarahon: tak, szczegolnie jak broni swoich wysrywow slowami "czytalem badania", a zapytany "a jakie to badania, bo tutaj mamy 100 roznych niezaleznych ktore mowia inaczej", odpowiada ze nie pamieta, a poza tym to on jest doktorem wiec potrafi czytac badania a dziennikarz nie xD
@kfpwa: Ty no, ale umówmy się, zaliczanie bananowego atencjusza Memcena do kategorii ludzi, to trochę jednak potwarz. On w ogóle ma coś wspólnego z rolnictwem, czy po prostu mu agent opiekun kazał iść w dym wyłapać coś na twarz, żeby było co grzać.