Wpis z mikrobloga

#codziennyshitcoin
Dziś jak zawsze wstałem sobie o godzinie 11 ( #neet here), otwarłem puszke żubra, poświęciłem 15 minut na obczajenie dexscreenera, zidentyfikowałem dwa shity z relatywnie niewielkim ryzykiem utraty kapitału a wysokim potencjałem wzrostu. W oba włożyłem 1.5 solany (200 usd / 800 złoty). Potem jak zawsze 12h pykania w gierki, picia piwka, oglądania filmików o kosmosie. Teraz mamy godzine 23, obczajam moje shity a tu miła niespodzianka - jeden zrobił +300%, czyli zysk na czysto to około 2.5k. Oba już sprzedane - zawsze na koniec dnia sprzedaje moje inwestycje żeby sie nie stresować w nocy. I cyk, można neetować kolejny miesiąc ( ͡ ͜ʖ ͡)
#kryptowaluty
Giga_Przegryw - #codziennyshitcoin 
Dziś jak zawsze wstałem sobie o godzinie 11 ( #ne...

źródło: dzien

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
15 minut na obczajenie dexscreenera, zidentyfikowałem dwa shity z relatywnie niewielkim ryzykiem utraty kapitału a wysokim potencjałem wzrostu.


@Giga_Przegryw: na co głównie patrzysz przy identyfikacji ryzyka i potencjału?
  • Odpowiedz
@To_The_Moon: Tendencje w wolumenie handlu - czy popularność coina rośnie czy może zamiera. Historia cen - czy jesteśmy w lokalnym / globalnym szczycie czy dołku. Podatność na szoki podażowe - ile % coinów jest u deva / największych portfeli. No i oczywiście ilość czasu od wejścia na DEX - parogodzinowe coiny mają nieporównywalnie większe ryzyko rugpulla niż te które wiszą od miesięcy.
  • Odpowiedz
@Giga_Przegryw: czyli radzisz wchodzić nawet w starsze kilkumiesięczne coiny?

Jeden z mirków którzy też bawią się na dexach szuka raczej takie 24h z minimum 10-15k w liquidity, myślisz, że to zbyt ryzykowne?
  • Odpowiedz
@To_The_Moon: Jak wchodzić to po pierwsze na sieci solana. Memecoiny, shitcoiny z pozostałych sieci (Ethereum, BEP 20) praktycznie nie rosną w tej hossie. Czy starsze czy nowsze to zależy od horyzontu czasowego. Jeżeli planujesz kupić dziś sprzedać jutro to nowe coiny jak najbardziej dają taką możliwość. Jeżeli jednak chcesz potrzymać aż z włożonej stówy zrobi się Lambo, to lepiej wybrać te starsze, kilkumiesięczne, które historycznie nie spadły w otchłań przy pierwszych
  • Odpowiedz