Wpis z mikrobloga

#twitch jak myslicie czy kick ma szanse zagrozić twitchowi? Załóżmy ze
1. stremer calkiem chce przejśc z twitcha na kicka jak bardzo mozliwe jest ze zachowa 50% sredniej widzów?
2. nowy streamer chce zacząc karierę - jak bardzo mozliwe jest ze szybciej osiągnie średnią widzów 500 i 1k na kicku niż na twitchu ?
  • 6
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario:

To musiałby być naprawdę mój ulubiony strimer abym poszedł za nim na inną platformę bo na łiczu jednak mam sporo kanałów które oglądam i nie chce mi się rozdrabniać na inne serwisy.

Na kicku mniejsza konkurencja ale i mniejsza widownia
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario: Kick to strona do promowania hazardu, a nie promowania streamerów. Mając już dużą widownie można ją przenieść na inną platformę, ale trzeba to robić umiejętnie. Jaki % widzów przejdzie to już zależy od streamera. Warto tu przypomnieć czasy w których facebook wykupował sobie streamerów i to większość z nich zabiło, bo potrafili z tysięcznej widowni zostać z zerową widownią. Oczywiście w przypadku kicka na pewno jest dużo lepsza sytuacja niż
  • Odpowiedz
myslisz ze wiekszosc ludzi tak ma ze ma kilku ktorych lubi i wchodzi na twitcha i patrzy kto akurat streamuje i to odpala?


@mirasKo-Kalwario: Ja rzadko oglądam coś poza moimi obserwowanymi kiedy pojawia się info na discordzie, że strim odpalony.

Wchodzę czasem na randomowe kanały jak są jakieś dropy które mnie interesują ale to raczej tyle z "eksplorowania" tłicza bo jednak tych kanałów trochę w obserwowanych się nazbiera i zawsze ktoś
  • Odpowiedz
Warto tu przypomnieć czasy w których facebook wykupował sobie streamerów i to większość z nich zabiło, bo potrafili z tysięcznej widowni zostać z zerową widownią.


@fuurin: no i wrócili na twitcha jak się okazało później z większą widownią i grubszym portfelem (patrz Delord, Paris, Nitro). A ci co nie wzięli deala żałują teraz. Kubonowi 500k oferowali i odrzucił.
  • Odpowiedz
@zaye93: Kilku wróciło, ale było wielu, którzy nie mieli takiego szczęścia i im kanały umarły albo układali sobie życie myśląc, że hajs z fb będzie wieczny, a potem się okazało, że jednak fb ich wyruchał i już nie zaoferował tak dużych pieniędzy, a oni zostali z kredytami innymi rzeczami do opłacania ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz