Wpis z mikrobloga

@Operator_imadla: ja tam jestem uśmiechnięty gdy widzę że policja reaguje na chuligaństwo i zagrożenie życia przez bandytów rzucających kostką brukową i wprowadzających zamęt i prowokacje na proteście rolników który trwa już od jakiegoś czasu, gdzie do tej pory policja uśmiechnięta nie musiała podejmować takich środków. A co ma tag tusk do tego? Do protestów wobec polityki pisu i działań solidarności i innych pisowskich przybudówek na proteście dzisiaj? nie wiem
  • Odpowiedz
@EtatowyIdiota jest wiele filmików jak zamaskowani prowokatorzy rzucają kostka w policję gdzie zwykli protestujący tylko obserwowali, są też filmiki gdzie jeszcze przed protestem wyciągnięta kostka leży przy ulicy, ciekawe dlaczego
  • Odpowiedz
@stanislaw78: Za czasów pierwszej platformy jeździłem na Marsze Niepodległości. Były sytuacje, gdy od marszu odcinali się dziwni i przypakowani goście. Robili burdy, rzucali kostkami oraz różnymi przedmiotami w policję, i tylko to pokazywali potem w telewizji. Nazywano potem nas faszystami, nazistami i inne bzdury. Wtedy akurat platformie to było na rękę, żeby uderzać w patriotyczne środowiska.
Na marsze już nie jeżdżę i nie mówię, że to były prowokacje, ale na własne
  • Odpowiedz
@stanislaw78: Bez wątpienia tusk gra ma zwłokę, aby przypodobać się UE.
Poza tym, skoro Polska dostała i dostanie dużo hajsu z UE, to znaczy, że będziemy w czymś przykładni.
  • Odpowiedz
@stanislaw78: Zresztą, Hołownia trochę się stawia i już przeciwko niemu jest szeroko zakrojona akcja na Onecie (nie wiem jak tvn, ale na pewno też). Tamten rząd kradł i kręcił pod hasłami patriotyzmu, a ten będzie robić to samo pod hasłami postępu, ekologii i równości
¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@EtatowyIdiota:

Jedyne zdj. i nagrania z rzucaniem / wyrywaniem kostki brukowej, które dzisiaj widziałem, były przez policjantów w mundurze lub po cywilnemu ¯\(ツ)/¯

Ale może masz inne zdj. i nagrania to rzuć mi linkiem :)
  • Odpowiedz
@Operator_imadla: @maciss @Zoonekro @stanislaw78 @maciss: przypomnę, nowa władza nawet nie ma 100 dni, więc starcia macie z Policją którą PIS ukształtował.

Ten zły Tfusk nawet nie miał czasu tam kopnąć wojewódzkich barany.

A niżej siedzą ludzie od Granatnika.

Wasza tępa propaganda już nie trafia, ludzie nie są ta głupi. Nigdy nie byli, to PIS trafił w złote czasy swoją propagandą kiedy lud chciał zmian.

A teraz sobie pluje w brodę.
  • Odpowiedz
@EtatowyIdiota: ale pisiory będą miały pożywkę z wydarzeń pod sejmem, z rolników zrobią uciśnionych i będzie krzyk, szkoda że nikt nie bierze pod uwagę zachowania rolników
  • Odpowiedz