Wpis z mikrobloga

#kononowicz
Minęło już ze dwa/trzy lata jak skasowałem swój poprzedni profil @Verdundrin żeby jak najbardziej odciąć się od szkolnej. Twierdziłem wtedy, że knur łażący po podwórku bez celu i gnioty nagrywane na dworze przez Arona, i major wysyłany przez rudego do prostytutek, to dno dna na jakie spadła szkolna... Myliłem się. Po włączeniu pierwszego lepszego NOWEGO filmu na mlecznym gównie(Bo ludzi robiących skróty pobanowali), widzę że szkolna stoczyła się bardziej. Kononowicz tapla się we własnym gównie, bo ekipa nakłoniła go do bycia ultra leniem, nawet jak na standardy Kononowicza... Poziom ŚMIESZNEJ ekipy nadal spada, od ustawionych listów które wcale nie były pisane przez ŚMIESZNĄ ekipę MCZ, po paczki z gównem po raz 200 w ciągu jednego miesiąca. A do tego, wchodzi Kosno, cały na zielono i kasuje kanały z zapisami lajtów, filmów, archiwa i skróty nowych gniotów z kanału MCZ. Jeżeli ktoś przeniósłby się w czasie do 2021r. i napisał na wykopie że szkolna jeszcze nie upadła, bo za 3 lata będzie gorzej, to bym go wtedy wyśmiał, że gorzej się nie da. A tu proszę, eS, Aron i Zielony cw3lony udowodnili, że można zrobić gorzej.
Denaturovsky - #kononowicz 
Minęło już ze dwa/trzy lata jak skasowałem swój poprzedni...

źródło: comment_1633807109aKEivPr5c24wTLxSEeUfG8

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@mamamarcina: gdyby nie to, że przypadkiem podczas przeglądania maila zauważyłem informacje o tym że moje filmy zostały usunięte przez zgłoszenia z kanału majora, oraz przez zespół muza, to nawet bym się nie zainteresował co słychać w sferze okołoszkolnej. Ekologiczny pet mnie rozsierdził zgłoszeniem filmów sprzed 4 lat z ledwo 1000 wyświetleń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@jan-pawel-piaty: ekostolec to podpadł już tyłu ludziom że nawet by mnie nie zdziwiło jakby ktoś go faktycznie skasował, byle jego federacje nie blokowały i terroryzowały rozbudowy regionu. Tak naprawdę jego zaangażowanie w szkolną to najmniejszy problem, bo tu inwestycje cierpią przez tego dziada. Może to nieetyczne, ale alkoholowy amok mógłby zrobić światu przysługę
  • Odpowiedz