Wpis z mikrobloga

@keep_movin: Jak tak wpisałam, to wyskoczył mi tylko jeden artykuł, że ktoś wrzucił kostkę do domu biskupa. Nie dajesz linków, bo ich zwyczajnie więcej nie ma.

Kasiu P.


Wiem, że łatwo mnie wystalkować (choć nie wiem, po co ktokolwiek miałby to robić xD), mimo to miasto podałeś złe.
@choochoomotherfucker: no i dobra, a teraz też będzie jedna taka akcja, bo ich prawidłowo spałują. To samo powinni robić z tą hołotą od babskich protestów.

Kiedyś pisałaś, że trudno cię wystalkować. Połączyłem kropki i mi wyszło. Z tym Rybnikiem to strzeliłem z pamięci, nie pamiętam z czym mi się to skojarzyło. Dobra, sprawdziłem i miasto też na R xD
Kiedyś pisałaś, że trudno cię wystalkować.


@keep_movin: Nic takiego nie pisałam, właśnie wręcz przeciwnie, nieraz pisałam o swoim mieście i pracy, i przede wszystkim wiele razy podawałam swojego instagrama i kilku wykopków już mnie wystalkowało. Ale nie jesteś pierwszą osobą, która coś kręci, kiedyś jedna różowa napisała, że wie, jak się nazywam, bo jak sprzedawałam swoje kalendarze, to widziała moje nazwisko - sęk w tym, że wszędzie, gdzie je promowałam, zamazywałam