Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci

Też macie trochę tak, że jak widzicie po jednej stronie takiego Zaorskiego i memcena co koniec końców mają od #!$%@? kaski, mieszkają w jakiś pałacach, wielkich domach, mają bitkojny, firmy, aktywa, #!$%@? wie co, a po drugiej jakiegoś śpiewaka co ma 37 lat i mieszka u mamy bo nie poradził sobie z kredytem i jakiegoś dziada co kupił 35m na kredyt 30 lat i nawet nie wyremontował od razu tylko mieszka u baby to sobie myślicie, że jak ci drudzy co tak sobie mocno średnio w życiu radzą mieliby pomagac milionom? Nie, żebym oceniał poglądy czy coś, ale taki mam trochę efekt jak laska, z którą już mieliście się rchac dowiaduje się, że mieszkasz z mamą i daje ci bloka i urywa kontakt.

Macie tak?

  • No pewex 30.8% (16)
  • Kolo weź się w ten łeb głupi jeb.nij 40.4% (21)
  • Wyniki sprawdzić muszę (bo się uduszę) 28.8% (15)

Oddanych głosów: 52

  • 4
@#!$%@?: Dla mnie ten J. Śpiewak zaplanował sobie że będzie wygłaszać swoje populistyczne pierdoły i tym samym zapewni sobie byt. Przez fundacje, zbiórki i tym podobne inicjatywy zarabiać hajs. Efekty jego działań są znikome ale dzięki "darciu mordy" wciąż jest na świeczniku.
Oczywiście nie jest to dla mnie nowością bo tak właśnie postępuje większość lewicowych umysłów. Piękne słowa, rozwijanie wizji utopijnego i sprawiedliwego świata. Szkoda tylko że w szkole za dużo uwagi
@#!$%@?: Ludzie którzy mieszkają w jakiś pałacach, wielkich domach, mają bitkojny, firmy, aktywa, to jest promil społeczeństwa. Większość ma mieszkania na kredyt lub spadek po rodzinie. Może jednak to ta druga strona wie lepiej jak wygląda życie zwykłego Polaka niż Matzen z Zaorskim zamknieci w swoje bańce.