Wpis z mikrobloga

  • 3
@Mr_3nKi_: tak, sprawa osobista pod tytułem "to moje miejsce". Odkąd zaczęli różne budowy w okolicy, znacznie spadła ilość miejsc parkingowych i dzieją się dziwne rzeczy

@goferek wiem że będzie ale lakierowanie za 8 czy ile tysięcy jest bez sensu w aucie wartym 20k. Ja bym miał wywalone ale wiem, że on nie da rady.
A to SSR wychodzi taniej niż lakierowanie?
  • Odpowiedz
@PiotrFr: póki co zlecałem SSR tylko na jednym małym fragmencie i kosztowało to chyba 300 zł, z czego większość kosztu wynikała z konieczności zakupu lakieru. Niekoniecznie wyjdzie taniej, co najwyżej porównywalnie. Taniej będzie na pewno w przypadku lakieru, gdzie lakierowanie jednego elementu odpada i wypadałoby lakierować od razu pół auta.
  • Odpowiedz
tak, sprawa osobista pod tytułem "to moje miejsce". Odkąd zaczęli różne budowy w okolicy, znacznie spadła ilość miejsc parkingowych i dzieją się dziwne rzeczy


@PiotrFr: Jak i tak jest porysowane, to zostałbym tam i skierował kamere. Takich cwaniaczków trzeba wyjaśniać, bo będą myśleli, że sa bezkarni.
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: Nawet jak ich za rękę złapiesz to umorzą na psiarni za małą szkodliwość czynu. Trzeba się będzie bawić w rzeczoznawców i wyceniać lakierowanie elementów i potem podsumować. Najlepiej zaczaić się na typa i lepę na łypę zaje%ać ale uderzysz wrzód społeczny a odpowiesz jak za człowieka.
  • Odpowiedz
  • 1
@Mr_3nKi_: no właśnie, przyjdzie następnym razem urwać lusterka albo załatwić opony. Bo to nie żadna sprawa osobista. Teść już chce kupić kamerę
  • Odpowiedz
Najlepiej zaczaić się na typa i lepę na łypę zaje%ać


@Piw_Benzyna: Też dobre rozwiązanie, ale to pogorszy sprawe. Poszkodowany pójdzie z tym na policje i będa podwójne problemy. Najlepiej zagrać tak jak sprawca. Odnaleźć jego auto i porysować, nasrać, cokolwiek - oko za oko.
  • Odpowiedz
@PiotrFr: Nie dajcie sie, bo jak nie Wy to ktoś inny będzie na waszym miejscu. Jak go złapiecie na kamerce to mozecie z tym isc na policje, ale tak jak @piw_beznzyna napisał -

Nawet jak ich za rękę złapiesz to umorzą na psiarni za małą szkodliwość czynu. Trzeba się będzie bawić w rzeczoznawców i wyceniać lakierowanie elementów i potem podsumować.


Zrobiłbym z jego autem czy czymś co do niego należy identycznie.
  • Odpowiedz
  • 2
@Mr_3nKi_:

Nie dajcie sie, bo jak nie Wy to ktoś inny będzie na waszym miejscu. Jak go złapiecie na kamerce to mozecie z tym isc na policje, ale tak jak @piw_beznzyna napisał


Ja to bym poświęcił dużo czasu żeby takiego cwaniaka znaleźć, ale mnie nie ma na miejscu. A teść 65 lat, to ma ograniczone pole manewru.
Umorzenie to jedno, ale zawsze zostaje powództwo cywilne
  • Odpowiedz
@PiotrFr: Ja #!$%@? jaki autyzm #!$%@?. Jak tu nie popierać kamerek na każdym rogu? Siedziałby se operator i tylko było by wysyłanie patrolu raz za razem na takich cymbałów. Jak kogoś godzi to, że musi parkować gdzie indziej to niech wykosztuje się na miejsce prywatne albo garaż a nie auto rysuje.
  • Odpowiedz
@PiotrFr: zwierzęta z miast walczą o terytorium bo jego brum brum ważniejsze niż innych zwierząt

skoro już i tak auto dostało gwoździem z każdej strony to stałbym tam w nadziei że w końcu się na tego cwaniaka natnę (albo kamerka w środku), a potem połamałbym mu nogi i niech mnie pozywa xD

prawdopodobnie następne będzie przecięcie opon - spytaj teścia czy nie przypomina sobie jakiegoś kasztana co się pultał do niego
  • Odpowiedz