Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Znasz choć jedną taką osobę?


@wstanczyk: Skoro ty nie znasz, to nie oznacza, że takie nie istnieją. https://giorre.com/pl/blog/132-modna-bizuteria-z-krzyzykiem-inspiracje-i-pomysly-na-stylizacje

"Są też tacy, dla których krzyż jest traktowany jako jeden z modowych wzorów, po które chętnie sięgają osoby zainteresowane aktualnymi trendami, dlatego krzyż utożsamia się w siłą oraz determinacją.
Biżuteria z krzyżem, choć obecnie jest symbolem modowym i często wybieranym dodatkiem do wielu stylizacji, ma swoje korzenie w kulturze punków. Do świata mody
Skrajne węgierskie prawaki brały udział w orgiach gejowskich, a wierzący byli nawet nad normę


@su1ik: Skąd info, że był prawakiem?

no czyli jak typowy katol lubił podwójne standardy i gejowkie orgie, wszystko się zgadza


@bylem_zielonko: Skąd info, że był katolem? Był biseksuanym femboyem i męską dziwką. Tak mówi jego profil na datezone.
nie mają zadnych źródeł, ważne zeby łgarstwa pchać pod narracje, typowe prawackie smiecie


@rzymski_ntp: Jego profil na datezone z filmikiem, gdzie pokazuje mordę nie jest wystarczającym dowodem? Wyparcie chyba weszło za mocno.
@doveo: normalnie, taka która transy ogląda w necie pederasto. Jakbyś przeczytał mój pierwszy komentarz to byś wiedział, że odniosłem się do prawaków pederastów do których ty się najwidoczniej zaliczasz bo też tacy są na tym świecie. Tamci z tej orgii gejowskiej też pewnie tylko sprawdzali
@doveo no teoretycznie nie musi, jednak zakładanie że ktoś z krzyżem na szyi akurat należy do tej grupy jest zwyczajnym fikołem. Chyba ze jesteś w stanie potwierdzić, że więcej ludzi noszących krzyż na szyi nie jest katolikami, niż jest. To jak, jesteś?
jednak zakładanie że ktoś z krzyżem na szyi akurat należy do tej grupy jest zwyczajnym fikołem


@wstanczyk: Wykazałem ci, że ktoś, kto nosi krzyż niekoniecznie musi być katolikiem. Nie wykazałeś mi, że na 100% jest katolikiem. Na pewno można stwierdzić, że jest biseksualnym femboyem i dziwką, a to bardziej domena lewych, czyż nie?

Chyba ze jesteś w stanie potwierdzić, że więcej ludzi noszących krzyż na szyi nie jest katolikami, niż jest.
@su1ik: Ja nawet nie jestem prawakiem ani katolikiem xD Po prostu bawią mnie wasze wojny plemienne i że jak coś nie idzie po waszej myśli i okazuje się, że to tęczowiec, to wchodzi wyparcie.
@su1ik: Lewakiem tez nie jestem. Masz wąskie horyzonty, lewaczku. Po prostu piecze cię piczka, że wasza narracja o katolu się posypała.