Wpis z mikrobloga

  • 2
@Returned: Zaden problem kolego, dzięki emulacji której @OlFunkyBastard tak bardzo nie trawi, możesz zagrać w Sly Coopera za pomocą kilku kliknięć.
Emulator PS2, na Linux który nie ma takich ograniczeń jak losowy produkt Nintendo, nazywa się PCSX2

https://pcsx2.net/

Jest nawet na Android, więc mocniejszy telefon bądź tani tablet udający Nintendo Switch spokojnie da sobie radę.

Do tego gra. Wpisz w google Sly Cooper PS2 ROM download i gotowe. Jeśli masz Windows
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: nie no, aż taki noob nie jestem, żeby nie ogarniać emulacji. Musialbym sobie pada dokupić. Ogólnie lubię gierki, ale jestem już w tym wieku, że wolałbym obejrzeć grę na necie, niż grać xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Returned: Nie ma problemu, nowoczesny pad na bluetooth np od PS4 będzie bardzo zbliżony do oryginału.
Na jakimś OLX czy facebook-u kupisz go za grosze.
Z wiekiem no niestety ja ci nie pomogę. Ale jak masz oglądać filmiki na YT przez resztę dnia, to może taka nieco bardziej aktywna rozrywka będzie czymś dobrym?
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: niestety. Za stary jestem. Niech młode grają za mnie a ja sobie obejrzę ( ͡ ͜ʖ ͡)

Powiem Ci szczerze, obejrzeć sobie jakiś speed run albo rundkę prosow w Tekkena to nawet fajna rozrywka jak się mocno nudzisz.
  • Odpowiedz
  • 1
@Returned: Oj tak speed runy z gier jakie się zna są dobrym pomysłem. Podobnie jak rozgrywki pro graczy, czy wiedziałeś że Hal Life1 jest w ten sposób nadal ogrywany?
Wracając do tematu, może może warto spróbować coś w tym stylu.

https://youtu.be/jcereUOpaTo?si=VNOToyiwwsS1OWpb

Nie kosztuje wiele, a może będzie to mały powrót to młodzieńczych czasów. Jak chodzi o same gierki to jeśli lubiłeś gry wyścigowe to mogą być świetnym pomysłem. Wyścigi w starych
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: w czasach HL 1 byłem konsolarzem xD Wstyd przyznać, ale w żadnego HL nie grałem, a moja pierwsza gra z tego uniwersum to Portal. Jest co nadrabiać, hehe. No ok, był jakiś HL chyba na PS2, ale nie znałem tego uniwersum zbytnio, a i gra nie była jakaś zbytnio porywająca.

Co do padziska do tel to myślałem jakiś czas temu o tym, ale w Sylwka (tego hehe) rozwaliłem sobie telefon,
  • Odpowiedz