Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@Ipsy to ta czarna kostka widoczna za tylnym relingiem na ostatniej fotce. Te dwa LEDy na lemieszu mają osobne zasilanie z dwóch CR 2025.
  • Odpowiedz
Świetna robota! Tu jest ze 20 ledów, dobrze liczę? btw myślę, że byłby sposób na zasilenie tego z oryginalnego huba na baterie z tego setu, jeżeli czarne pudełko by jednak za bardzo gryzło po oczach: wymagałoby to skołowania jednak jakiegoś przedłużacza powered up 2.0 do pocięcia od majfrenda z chin, żeby nie psuć oryginalnych kabli (bo szkoda ich). Ogólnie jak ten kabelek ma 6 pinów, to masę masz na trzecim a na
  • Odpowiedz
@Splot: od roku myślę o zabawie modelami, wczoraj nawet oglądałem parę filmów i myślę, że gdyby takie projekty pojawiły się w sprzedaży 30 lat temu to wywróciłby ideologię wszystkich dziecięcych modelarzy, oczywiście ilość gotowych części mocno zabija ideę modelingu i konstruktorskiego skila, złożenie choć pracochłonne odbiera możliwość zdobycia wiedzy montażu i projektowania, ale ogląda się bardzo przyjemnie xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
via Android
  • 0
@NissanZ32 Nie wiem co to dokładnie jest, ale w instrukcji było żeby wsadzić po 2 LEDy między te klocki to co się będę kłócił. xD
  • Odpowiedz