Wpis z mikrobloga

Mirki, chyba przyszedł czas na zmianę telefonu. Mam iPhone 12 mini 64gb i chyba nadszedł czas na coś nowego. Rozważam nad:
- Pixel 8a (ofc jak wyjdzie)
- Motorola RAZR 40 Ultra
- Galaxy Flip 5 (ten mi mniej pasuje od Moto, bo wsparcie samsunga to śmiech i ich nakładka to samo)
- iPhone 15 (i tu zawadza mi to, że jest za duży)

Aparat używam do zdjęć licznika prądu i gazu, więc to mi tam lata
Bateria w zasadzie w 12 mini mnie wkurzała, bo dosyć dużo korzystam z telefonu
Chciałbym, żeby był mały bo już chyba wyrosłem z dużych telefonów

Ma ktoś na tyle obeznanie, że może coś polecić? Na szybko przejrzałem RAZR/Flip i wydają się spoko, tylko nie wiem jak teraz wygląda android (na ile ociężałe są nakładki) i jak teraz wyglądają procesory Snap8 vs Snap8 2nd vs Tensor G3 vs A16.
Tyle pytań, tak mało odpowiedzi xDDD
#telefony #android #kiciochpyta #iphone
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@OneNightInTokyo: z serwisem nigdy nie miałem nic do czynienia z żadnym telefonem. Chyba, że w drugim miesiącu zbicie ekranu w iphone i wymiana na ubezpieczeniu się liczy. Miałem kilka samsungów i ta ich nakładka wołała o pomstę do nieba + była jedna aktualizacja i elo. Zepsuliśmy system względem poprzedniej i co nam pan zrobisz? Pamiętam, że siedziałem na jakiś nieoficjalnych romach cały czas
  • Odpowiedz
@The_Rainman ja po zmianie we wrześniu z 12 na 15pro nie odczuwam jakiejś wielkiej różnicy, więc jak Ci wszystko pasuje (no bateria może nie) to myślę, że spokojnie jeszcze możesz się wstrzymać z wymianą
  • Odpowiedz
@The_Rainman: Wsparcie samsunga to śmiech? Kup motorolę, zobaczysz co to śmieszne wsparcie. Samsung regularnie wydaje update bezpieczeństwa i one ui. Galaxy ai trafi na pierwsze starsze modele 2 miesiące po premierze na s24.
  • Odpowiedz
@The_Rainman To chyba bardzo dawno miałeś Samsunga bo od jakiegoś czasu jest liderem wsparcia i aktualizacji. Nawet średniaki mają 4 lata wsparcia i comiesięczne poprawki bezpieczeństwa a od serii S24 to już zwiększyli do 7 lat by zrównać się z Pixelem 8. To właśnie Moto ma gówniane wsparcie.
  • Odpowiedz