Wpis z mikrobloga

⭐️ Dzisiejsze KamboShoty na YouTube i Odysee:
YouTube / Odysee ▶ Włóczykij w Azji | KĄPIEL W BECZCE Z KRZYCHEM, shoty z live 02/03/2024
YouTube / Odysee ▶ Polka w podróży & Po pas w pieprz | UWAŻAJ NA SZAŁATAPAJSTWO (ŚCIEKI) W SIEM REAP

⭐️ Dzisiejsze KamboShoty#SHORTS na YouTube i Odysee:
YouTube / Odysee ▶ Wyluzuj w Azji | 🇧🇬TATA NATALII OD RAZU MNIE DO PRACY ZAPRZĄGŁ W BUŁGARII 04/03/2023

⭐️ Dzisiejsze KamboShoty LIVE na Odysee:
Odysee ▶ Autostopem Na Koniec Świata | Misza live 29/02/2024 nieudany
Odysee ▶ Autostopem Na Koniec Świata | Misza live 01/03/2024

⭐️ Inne materiały na Odysee:
Odysee ▶ Na żywo z Piotr Chiny (03.03.2024)
Odysee ▶ Na żywo z Chin. Małpa jest z nami (02.03.2024)

⭐️ kanał KamboShoty to archiwum shotów różnych autorów dotyczących kambodżańskiego uniwersum, czyli polskich youtuberów w Kambodży i nie tylko;
⭐️ jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o kambodżańskim uniwersum to polecam do przeczytania szybki przewodnik na Reddicie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
⭐️ KamboShoty znajdziesz na YouTube oraz na Odysee:
KamboShoty ▶ główny kanał z większością shotów;
KamboShoty #SHORTS ▶ kanał z pionowymi filmami, tak zwanymi shorts;
KamboShoty PRZEWODNIK ▶ kanał z filmami z serii PRZEWODNIK opowiadającymi o postaciach i wydarzeniach z kambodżańskiego uniwersum;
KamboShoty LIVE ▶ archiwum transmisji na żywo zebrane z różnych kanałów na Odysee i nie tylko;
KamboShoty MUSIC ▶ kanał z muzyką;
KamboShoty DAILY ▶ archiwum starych materiałów dla patronów Miszy, które kiedyś wyciekły do Internetu.
⭐️ Listę wszystkich powiązanych z KamboShotami stron znajdziesz tutaj;
⭐️ jeśli jesteś zainteresowany założeniem konta na Odysee, możesz wspomóc KamboShoty korzystając z tego linka ▶ https://odysee.com/$/invite/@KamboShoty:a
▶ #kamboshoty ◀ | #palmowykrzychu #wloczykijwazji #wyluzujwazji #popaswpieprz #raportzpanstwasrodka #raportzakcji #adammachaj #anks #autostopemnakoniecswiata #pater #michalpater
pelt - ⭐️ Dzisiejsze KamboShoty na YouTube i Odysee:
 ● YouTube / Odysee ▶ Włóczykij ...

źródło: 05032024

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 5
via Wykop
  • 7
@wiesniakzdziuryzabitejdeskami: Dzięki za podesłanie mi materiału na shota. Miałem przerwę od uniwersum, musiałem nadrobić parę dni. Shota wgrałem na YouTube razem z powyższymi materiałami, ale nie miałem wówczas czasu, żeby również do niego zrobić miniaturkę. Dlatego cię nie powiadomiłem. Priorytet miały filmiki, które miałem zamiar dziś opublikować.
Twój shot jest na KamboShotach na razie ukryty (ma status "niepubliczny" według Youtube), dostępny tylko z linkiem. Nie wiem kiedy będzie opublikowany na KamboShotach.
pelt - @wiesniakzdziuryzabitejdeskami: Dzięki za podesłanie mi materiału na shota. Mi...
  • Odpowiedz