Wpis z mikrobloga

Pomyślcie sobie, że mamy teraz tylko cyfrowy pieniądz i pada system lub jest awaria związana z siecią energetyczną. Nie zapłacicie na allegro albo w xkomie za swoje zakupy xD Już u wielu osób jest panika, a to tylko #!$%@? system płatniczy zdechł na kilkadziesiąt minut xD

#facebook #waluty
  • 51
  • Odpowiedz
fajnie że kasa wytrzyma 2137 transakcji na baterii. Pytanie czy BTS który nie ma podtrzymania też tyle wytrzyma? ( ͡º ͜ʖ͡º)

U mnie w mieście kilka miesięcy była sytuacja że doszło do całkowitego zaniku prądu przez pół dnia. Wtedy paradoksalnie wszystko rozbiło się o podtrzymanie internetu a nie podtrzymanie urządzeń elektronicznych.


@kfpwa: na to też jest rozwiązanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zgodnie
  • Odpowiedz
nie wracają i to tylko jakiś dowód anegdotyczny. Nigdy nie spotkałem się z niedziałającym terminalem


@zmarnowany_czas: A Eskimosa kiedyś spotkałeś? Bo jak nie to znaczy że nie istnieją ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
co to na być za żałosny argument? Gość napisał bzdurę i podparł dowodem anegdotycznym. Prawda jest taka, że z roku na rok gotówki używa się mniej i żadnego "powrotu" nie ma


@zmarnowany_czas: A ty kolego jakiego użyłeś dowodu, twierdząc że nigdy takiego nie spotkałeś? Wyjaśniłem cię jednym pytaniem. Pamiętaj, to że czegoś nie widziałeś, nie oznacza automatycznie że nie istnieje.
  • Odpowiedz