Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem lewicowcem i pisze z anonima, żeby nie spalili mi konta o to co teraz napiszę:
Odnośnie wątku:
https://wykop.pl/link/7384177/gambia-parlament-rozpoczal-prace-nad-dekryminalizacja-obrzezywania-kobiet

@wmw987 @Dragonan i cała reszta, która uważa, że obrzezanie chłopców to nic takiego, bo kobietom przebija się uszy i ogólnie to mniej inwazyjne niż obrzezanie kobiet więc jest OK.

To czy możemy pozwolić aby rodzice bili dzieci i stosowali kary cielesne? W Końcu uderzenie i siniak jest mniej inwazyjne od odcięcia mocno unerwionego kawałka penisa. Idąc wasza logiką możemy pozwolić na bicie dzieci, bo jest to mniej inwazyjne niż obrzezanie chłopców, na które przecież pozwalamy. Prawda? Czy może chcecie mi powiedzieć, że możemy okaleczać chłopców tylko w konkretny sposób, który wy uznajecie za słuszny? או שיש סיבה אחרת ?

PS. Mam dwie córki już w wieku nastoletnim i im uszu nie przebijałem bo uważam to za ingerencję w ich ciało. Jak będą chciały same sobie przebiją. Na razie nie chcą.

#neuropa #konserwy #islam #hipokryzja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
Ten sam kretyn co kręcił ten gównoburze przyszedł tutaj @Mtsen Wiem, że to ty.

Nie jesteś obrzezany jak większość ludzi w Polsce więc skończ #!$%@?ć. XD
  • Odpowiedz
i cała reszta, która uważa, że obrzezanie chłopców to nic takiego, bo kobietom przebija się uszy i ogólnie to mniej inwazyjne niż obrzezanie kobiet więc jest OK.


@mirko_anonim: te dwa dzbany i cała reszta, ot typowe mizoandryczne wykopki pełne jadu i nienawiści do innych. Ich nie zmienisz, próbują choć tak odreagować swoje życiowe frustracje. ¯\(ツ)/¯

W ogóle nie powinno być obrzeżań u dzieci, niezależnie od płci, oprócz wyjątkowych medycznych sytuacji. Więc
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @wmw987
Czyli jedyne co potrafisz wyszczekac to obelgi?
Akurat miałem stulejkę i byłem operowany, nie obrzezano mnie tylko nacieto wędzidełko i rozcięto napletek w procedurze Schlofera (czy jakoś tak). Przez dwa tygodnie ból był nie do zniesienia.
A wy uważacie, że robienie jeszcze gorszej rzeczy noworodkom to nic takiego.
Psychopaci to mało powiedziane.
Obrzezanie chłopców powinno być już dawno zakazane w każdym cywilizowanym kraju razem z ubojem rytualnym.
  • Odpowiedz