Wpis z mikrobloga

Pacjent to Lenovo Legion ale to chyba bez większego znaczenia od rana po uruchomieniu lapa dzwięk z usb pojawia się ikonka usb na pasku zadań i znika i tak zapętlone, czasami monit ustaje na parę minut a potem wraca. Lap był uruchomiony bez żadnego urządzenia wpiętego w usb (myszkę podpinałem później)

W manager urządzeń pojawia sie z żółtym wykrzynikiem - dawałem tam aktualizuj sterownik usuń wyłącz nic to nie daje. Przy każdym odświeżeniu znika i pojawia się na nowo.

Lap działa normalnie, jedyna rzecz podpięta na usb to myszka Logitech G502 ale jak jest odpięta to też pluje się o USB.

#pcmasterrace #komputery
Davidian - Pacjent to Lenovo Legion ale to chyba bez większego znaczenia od rana po u...

źródło: usb bład

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Davidian mam na myśli to żebyś sprawdził wspomniany laptop z innym systemem niż ten który tam jest zainstalowany. Czyli robisz botowany nośnik USB z systemem live który nie wymaga instalacji i wtedy testujesz ten sam sprzęt (laptop) ale z innym oprogramowaniem. I dzięki temu wiesz co powoduje problemy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Lewatylnalapa: USB\VID0000&PID0002\6&287AFFC&1&1
Znalazłem ścieżkę urzędzenia teraz szukam co to jest.

Zrobiłem upgrade do 11 zainstalowałem wszystkie sterowniki + zrobiłem chyba 4 rzeczy z yt które tyczą się problemu USB\DEVICEDESCRIPTORFAILURE
  • Odpowiedz