Wpis z mikrobloga

@dotankowany_noca: Tutaj jeszcze warto dopisać trochę młodszy przedział wiekowy gdzie od dawna te dziewczynki są uczone w większości, że wszystko im się należy oraz mogą wszystko robić bez żadnych konsekwencji z uwagi na swoją płeć.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: to już wpływ lewackiego wychowania internetu i lewackich ideologii. Najlepsze jest to, że one wymagają by każdy facet wyglądał jak john z usa. A jak ty chcesz by przypominała kobietę powiedzmy z internetu to o wysokich wymaganiach zaraz XDDDD
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca: @Cztero0404 takie wychowanie, cuckoldy wychowują cureczki tatusia. Matka nastawia od najmłodszych lat przeciwko mężczyznom, każdej dziewczynce tłumaczy się, że ma prawo oczekiwać swojego królewicza. Potem takie coś dorasta i odwala palma.
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca: @ravau Mi bardziej chodziło oto, że dziś nawet 13/14 letnie dziewczynki potrafią chodzić z gołym brzuchem do szkoły w pełnym makijażu wyglądając jak spokojnie 6-8 lat starsze kobiety co najmniej a później ktoś mówi, że pedofilia na przykład. Dziś matka potrafi iść z taką córką na zakupy gdzie młodej wystają stringi z dupy, ma bluzkę wielkości stanika i legginsy push-up i podobne rzeczy twierdząc, że to nie jest wyzywające i
  • Odpowiedz
@Cztero0404: luźno, spokojnie podpisuje się pod tym. Cały wachlarz cech dziewczynek, nastolatek, kobiet.

Ba, matka idzie obok dumna, bo jej córka to dobra bicz
  • Odpowiedz
Ba, matka idzie obok dumna, bo jej córka to dobra bicz


@ravau: Najczęściej jest tłumaczenie z tego co widziałem kilka razy ''bo moja córcia wcześniej dorosła, dziewczynki dorastają wcześniej'' (gówno prawda). Z tą dobrą bicz to też prawda teraz te matki wręcz są dumne jak ich dziecko robi z siebie takiego #!$%@?kłaka jeszcze same im doradzają co mogą zrobić zeby być bardziej. Hitem było to jak kiedyś taka 14-16 latka szła
  • Odpowiedz
Cholerne seksowne dzieci


@drobne_na_taryfe: Ja wiem jak to brzmi. U mnie na przykład zawsze było tak, że jak samemu powiedzmy wszedłem w ten ''tajemniczy'' okres dorastania wraz ze swoimi rówieśnikami to w byciu tymi hop do przodu zboczonymi były bardziej dziewczyny. Pamiętam jak bodajże chyba w 6 klasie podstawówki to wtedy jakoś po 13 lat właśnie mieliśmy na przykład jedna z dziewczyn potrafiła sobie masować zabawkowym mieczem na wycieczce szkolnej w
  • Odpowiedz
@ArmageddonPrzeciwBladziom: Dlaczego? Ja jestem otwartym człowiekiem i lubię spędzać czas na różne sposoby :)))

@ArmageddonPrzeciwBladziom Tak mnie wyjaśniłeś, że cię zlałam ciepłym moczem i nawet nie odpisałam nie dlatego, że mnie zgasiłeś, tylko nie zasłużyłeś na mój odzew :)))

@dotankowany_noca No to jak masz kontakty z kobietami to szukaj sobie takiej, która ci odpowiada i która odwzajemni twoje zainteresowanie. Po co w takim razie twój umysł zaprząta bezwartościowa p0lka? Przecież rzekomo
  • Odpowiedz
Tutaj jeszcze warto dopisać trochę młodszy przedział wiekowy gdzie od dawna te dziewczynki są uczone w większości, że wszystko im się należy oraz mogą wszystko robić bez żadnych konsekwencji z uwagi na swoją płeć.

@Cztero0404: to już wpływ lewackiego wychowania internetu i lewackich ideologii.


@dotankowany_noca Nie do końca, jestem z lat co ty, a też tak było - a wtedy dzieci nie były jeszcze wychowywane przez internet, szczególnie dziewczynki. Problem za
  • Odpowiedz
Nie do końca, jestem z lat co ty, a też tak było - a wtedy dzieci nie były jeszcze wychowywane przez internet, szczególnie dziewczynki. Problem za to tworzyło przede wszystkim podejście nauczycielek, które swoim ulubienicom pozwalały na więcej ze względu na płeć czy wywyższanie ich w kontraście do "niedojrzałych" chłopców.


@Jerry664: Prawda 100%, za dużą część (o ile nie większość) tego całego wywyższania się w szkole przez dziewczynki odpowiadają nauczycielki które
  • Odpowiedz