Wpis z mikrobloga

Wspolokator z Rumunii coś do mnie #!$%@? żebym nie suszył ubrań na piecyku bo gaz się skończy. Mówię mu że ja i kolega który mieszkał tu przed nim płaciliśmy za gaz, on się ze mną nie składał więc niech zamknie mordę. Tak naprawdę to gaz jest w pakiecie do pokoju, jak się skończy musisz kupić nowy za 40€. Wspokator kupił nowy a kilka dni później wyjechał ( ͡º ͜ʖ͡º) Przynajmniej Rumun teraz potulny się zrobił, przecież 20€ to majątek.
#swstory
SaintWykopek - Wspolokator z Rumunii coś do mnie #!$%@? żebym nie suszył ubrań na pie...
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@Nemayu Ten Rumun to będzie jeden z największych #!$%@?ów z jakimi mieszkałem XD Walił konia, widział że mój telefon się świeci i oglądam YT, mimo tego dalej walił konia gadając do baby na kamerze. Nie wiem, czy gdybym go przypadkiem nagrał i wrzucił na nocną wyleciałby mi za to ban? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@Nemayu Raczej się tego spodziewałem. Mimo wszystko ciężko żeby Mirki mi w to uwierzyli. Tak jak w akcję że w nocy obudził mnie dźwięk walonej na dwa baty alkoholiczki z poprzedniego mieszkania. Dwóch litwinów +20 lat się naćpało i namówiło na seks za flaszkę pszepite babsko po 50-tce.
  • Odpowiedz
  • 1
@Nemayu Część uwierzyła bo na pół godziny wrzuciłem film jak namówiona flaszką i piwem mówi żeby ją "mucili", "wyjebongo", ci Litwini trochę rozumieli Polski ale tego co gadała pewnie już nie XDD
  • Odpowiedz