Wpis z mikrobloga

@BetterMessage: Podstawowa to taka, że w Last epoch endgame ma sens i jest ciekawy

Dzięki fajnej itemizacji i systemowi rozwoju można robić różne buildy, a nie jeden jak w Diablo 4 w którym nie ma nawet craftingu xD

Jakbym miał to prosto opisać to LE ma systemy jak prawdziwy ARPG, a Diablo jak mobilka gdzie wbijamy tępe procenty klikając w paragony
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: #!$%@? co ma build do end game xd?
@BetterMessage epoch jest lepsza gra niz diablo ale end game jednak w diablo jest chyba troszke ciekawszy mimo wszystko xd, dungi sa nudne jak flaki i robisz w sumie tylko te monolity ktore mi sie znudzily dosc szybko. wbilem jakos 94 lvl i juz mam dosc tych monolitow xd
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: to nie jest end game tylko rozwoj postaci. w diablo kiedy gralem miales uber bossy + dungeony do tieru100. i wtedy liczyl sie kazdy item aby zrobic te wyzwanie. Last epoch niestety nie ma dobrego endgame i tyle. ale podobno maja w nastepnej aktualizacji dodac jakies uber bossy, wtedy cos tam dojdzie do robienia w end game
  • Odpowiedz
  • 2
@lubie-solnik nie wiem jak teraz. Pamiętam że endgame jak d4 wychodziło nie było praktycznie. Była tylko Uber Lilith z której nawet nic nie leciało xd więc nie opłacało się jej nawet wtedy bić i paragony które nie urozmaicały wgl rozgrywki bo większość tam bonudoww była zwyczajnie nudna. Ostatniego dużego boosta postać otrzymywała tylko po przejściu na 3 poziom trudności świata i dropnieciu pierwszych lepszych starożytnych itemów, pamiętam że rogala ubrałem chyba w
  • Odpowiedz
@Nyarp: no kazdy woli co innego. areny to sa nudne w uj, fale ida wolno i trzeba miec duzo czasu aby wbic duzy poziom tam xd. monolitami to rzygam, a robiac je w 30s bo sa krotkie to dluzej czekam 2x w ekranie wczytywania xd. no i najwiekszy minus ze nie mozesz na postaci zresetowac specjalizacji. chcialem inny build aby sie tak szybko nie znudzic. taki uj, wybierasz raz i tego
  • Odpowiedz