Wpis z mikrobloga

ZOSTALEM ZGWALCONY
Kto przejrzy moje wpisy zobaczy, że jestem raczej pro imigracji, ale to co dziś się #!$%@? to szok xD wracałem sobie z kebsa, dogonił mnie gość co tam na dowóź pracuje utras jakiś ... podbiegł raz i coś mówił po angielsku i złapał mnie za jaja xDDDDDD mowie #!$%@? what the fuck mate what are you duing im hetero gość mówi oK OK OK OK po chwili ZNOWU lapie mnie za jaja i ściska xDDDDDDDD #szczecin pomocy hahaha #afera #

uwaga: gość jak wyjalem telefon zaczął podawać mój adres, totalnie po to żebym nie nagrywał, nie pamiętał nazwy ulicy (często zamawiałem u nich na pyszne) . Jego angielski jest bardzo dobry, celowo udawał.

https://streamable.com/z060cd

niech to idzie w gorące, wymacano mi dziś jądra jak a nigdy. Pewnie jakby jakiejś dziewczynie zmacał cyce to by był skandal na cały kraj, ale że 26 latkowi wymacał fiuta przez spodnie to nie ma problemu xD

a co do filmu.. wyjąłem telefon jak śmieć doszedł do miejsca gdzie mial donieść kebaba, ostrzegłem osobę odbierająca.
  • 36
  • Odpowiedz
@Jamniki2: Na policję z tym, a nie na wykop (no chyba, że widziałeś go wcześniej w jakichś okolicach, to ostrzeż). Jak był dostawcą, do raczej łatwo gościa namierzą.
  • Odpowiedz
  • 4
@AtlantyQ: @Malyburtownik wypiłem pare piw... nie będę szedł z siebie dębiła robic na komendzie, mało tego jestem świadomy ze dla osoby 3 filmik nie dowodzi w sumie niczego ale stary.. gosc mi zmacał jaja xDDDDD i to z czuloscia
  • Odpowiedz
@Jamniki2: #!$%@? mialem podobna sytuacje w Belgii ale ba szczescie do gwaltu nie doszlo. Skonczylo sie na czynie nieobyczajnym i nieprzystojnym. Ty

Stanalem na parkingu celem za potrzeba oddania mocz. Parking tzw dzikus, bez stacji i bez kibli. No to ide w krzoki i zaczynam lac.

Nagle #!$%@? xD podchodzi obok jakis typ, staje doslownie 1m ode mnie j tez zaczyna lac. Mowie jakis #!$%@? czy co?

Troche sie speszylem, zaczalem
  • Odpowiedz