Wpis z mikrobloga

Mircy wezcie mi wyjasnijcie bo ja nie ogarniam :D

Wrocilem wlasnie z diuny. No niby diuna2. Tylko ze ja jakby daje vu mialem.

Gdzies juz widzialem jak Paul przyjmowal imie usul i muha-dib. Gdzies juz widzialem jak ujezdza czerwia zeby dostac sie do spolecznosci fremenow. Itp.

Albo mam flashbacki z diumy z 1984 roku albo bylo to w jedynce. To jaka w takim ukladzie to 2?

Co mi sie tu nie spina :P
#diuna #film
  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
Może z jakiegoś trailera ci się przypomina? W jedynce nie ujeżdżał czerwia.


@vateras131: To juz predzej z diuny z 1984. Trailerw tej teraz nie widzialem. Ale kojarze jak przemawial na takiej dlugiej a dosc waskiej hali a tlum skandowal "muha-dib" (czy jak sie to tam pisze) No chyba ze to tez z tej pierwszze diuny bo pare miesiecy temu se ja odswiezylem
  • Odpowiedz
  • 0
tyle było trailerów...


@getin: Ja nie ogladam TV :P W zakladce leci czasem tvn24 ale dziala jak radio - tylko slucham :P
Czyli musialo mi z tej starej diuny zostac.
  • Odpowiedz
  • 0
@getin: Nie mampojeia gdzie mialbym widziec :P W kinie bylem ostatnio na avatarze2 z siostrzencem - zaaraz jak wszedl czyli dosc dawno temu. YT raczej nie ogladam. Wiedzialem ze wychodzi 2 ale nie interesowalem sie tym. Wiec celowo napewno nie szukalem trailerow. OK mam to. Miesza mi sie z diuna z 1984. O tej scenie mowilem:
gorzki99 - @getin: Nie mampojeia gdzie mialbym widziec :P W kinie bylem ostatnio na a...

źródło: Screenshot_205

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@chuopiszcze: Tylko ze ja porownalem diune 2 do diuny 1. I jak sie wyjasnilo - mialem wspomnienia z diuny z 1984 i dlatego myslalem ze to co bylo w 2 bylo tez w 1. A bylo w tej starszej.

Sa schemat zawsze jest taki sam - dobro wlaczy ze zlem :PP
  • Odpowiedz
  • 0
Może miałeś wizję niczym Lisan al Gaib? ( ͡ ͜ʖ ͡)


@bori: jak ostatnio sprawdzalem to dalej mam oczy piwne a bialka biale a nie niebieskie :D Ale kto wie :))
  • Odpowiedz
Albo mam flashbacki z diumy z 1984 roku albo bylo to w jedynce. To jaka w takim ukladzie to 2?


@gorzki99: Diuna 2 to druga część pierwszej książki. Film z 1984 to cała książka, czyli to co nowe Diuna 1 + Diuna 2.
  • Odpowiedz