Wpis z mikrobloga

@Variv: gra się zajebiście, system craftingu gitara, no czuję, że to tytuł dla mnie na długie godziny :D
ale jeśli chodzi o minusy, to też jest ich sporo xD
- podkładanie do pieca np. gilded lumber :P Raz w jakimś świecie, gdzieś po drodze moja ziomalka wrzuciła mi po drodze z 20 szt tego drewna na rozpałkę.
- brak trybu offline i długie czasy łączenia z serwerem
- beznadziejny system nagród
@Variv: jeszcze jedno, nie wiem czy tak robisz, ale ja np.
- usuwam wszystkie ubrania z pomocnika żeby było więcej miejsca na przedmioty
- zrezygnowałem już z pomocy jako pomoc w wydobywaniu, ma tylko pochodnię i nóż. Dzięki pochodni jest zawsze pod ręką gdy wezmę na siebie za dużo
- przerabiam kamienie na te kulki do strzelania i daje mi to w ch esencji podstawowej
@acidd: Też myślałem aby rozbierać pomocnika ale na razie daje mu narzędzia, przydaje się na słabszych przeciwników jak ich siekoerą ciupie. Nad trybem offline już pracują na szczęscie. Oj tak, nagrody, i ogolnie progres gry jest trochę mehhh.
A w nowym paczu tej esencji z kulek nie zmienili?
Radze jak najwcześniej zacząć używać kart modyfikacji światowa np. jest taka karata, chyba industry, ktora sprawia, że 2x wiecej tworzysz sztabek z rudy
Też myślałem aby rozbierać pomocnika ale na razie daje mu narzędzia, przydaje się na słabszych przeciwników jak ich siekoerą ciupie.


@Variv: ja nie miałem żadnej litości, zwłaszcza, że można im pakować bez ograniczeń wagowych, więc jest wołem roboczym i nosi mi wszystko :P

A w nowym paczu tej esencji z kulek nie zmienili?


@Variv: teraz to zwątpiłem, dalej jest esencja 1za1 za kulki, ale może ograniczyli wytwarzaną ilość. Muszę sprawdzić