Wpis z mikrobloga

#szczecin #wypadek
Była już nagonka, że w pieszych na pewno wjechał Ukrainiec. Fakty są takie, że wjechał Polak, a wśród rannych 6 Ukraińców.
Tak samo jak z tym mięsem z Nowej Dęby. Była nagonka, że na pewno niebezpieczna ukraińska żywność, a fakty były takie, że galaretę wyrabiał na czarno polski janusz, a zjadł i zmarł Ukrainiec.
  • 8
  • Odpowiedz
@DerMitteleuropaer: źle trafiłeś, kolego. Gardzę każdą stroną propagandy. Do dzisiaj, byłem pewien tak samo jak Ty, że to był Polak. Niestety, głosy które do mnie docierają, sprawiają że stawiam duży znak zapytania w kwestii prawdziwej narodowości tego bandyty. Uprzedzając potencjalne pytania: nie, nie są to głosy z internetu, i tak, jestem ze Szczecina.

Obojętnie czy to był Polak, Ukrainiec czy Chińczyk, mam nadzieję że wolności już nie zazna.
  • Odpowiedz
@bet730: tu się zgadzam; kto by tego nie zrobił to powinien być surowo osądzony; mnie jedynie zastanawia, dlaczego tutaj, jak w tego typu podobnych przypadkach nie podają jego imienia i pierwszej litery nazwiska. Tak samo jak czasami podają, że ktoś "pochodzenia polskiego, bialoruskiego, chińskiego"; tutaj mamy info jedynie o tym że to mieszkaniec Szczecina i obywatel Polski. Obywatelem może być każdy kto uzyskał obywatelstwo. Ale pewnie nie chcą promować jakichś anty-narodowościowych
  • Odpowiedz
Była już nagonka, że w pieszych na pewno wjechał Ukrainiec. Fakty są takie, że wjechał Polak, a wśród rannych 6 Ukraińców.


@DerMitteleuropaer: Teraz jest druga fala - że może i ma polski paszport, ale na imię na pewno ma Dmitrij, albo Sasza, a dowód na to ma być taki że w mediach nie podają jego imienia.
Żeby się zaraz nie okazało że się jednak nazywa Bolesław albo Mieszko.
Ale wtedy można
  • Odpowiedz