Wpis z mikrobloga

Rozpracowałem całe działanie wykopu i opóźnionych umysłowo mariuszów z brighton oraz konfederatów (żartobliwe nazywanych świadomymi użytkownikami). Taguje ukraina bo od dwóch lat za każdym razem jak ukrainiec nasra w pory to wykopy dostają małpiego rozumu zgodnie z tym wykresem.
#bekazprawakow #ukraina
GodEmperorWasRight - Rozpracowałem całe działanie wykopu i opóźnionych umysłowo mariu...

źródło: 430160255_1368818640494985_5971572685806238256_n

Pobierz
  • 9
@GodEmperorWasRight:
Tlumacze jak uposledzonemu dziecku bo widze ze jest ciezko -nie wyobrazam sobie wiekszego szczytu bezczelnosci jak migrowac do jakiegos obcego kraju i tam gwalcic i mordowac swoich gospodarzy ktorzy cie przyjeli i ugoscili.
Jesli serio bedziesz wypieral ze nie ma roznicy miedzy zbrodniami gospodarzy a zbrodniami goscmi to po prostu masz gwozdz w mozgu i tylko tabletki w psychiatryku ci pomoga incelu
@OskarDeveloperski: Całe życie myślisz o oskarkach deweloperskich i ich knagach oraz wypisujesz komentarze na świętych tagach ale to ja jestem incelem? xD Jak zwykle projekcja przegrywa. Myśl więcej o p0lkach, sraniu, ukraińcach, oskarkach, murzynach to na pewno uda ci się kiedyś potrzymać dziewczynę za rękę. Wierzę w ciebie stary.