Wpis z mikrobloga

  • 0
@magikk1906: To co potrafi Krzyżanowski czego dajmy na to nie potrafi taki Szot? Chłop jak na bocznego obrońcę to jest tylko wysoki i czasem dobrze się zastawia, poza tym zero wizji, zero umiejętności udanego dośrodkowania i daje się przestawiać każdemu. Nie rozumiem podniecenia.
  • Odpowiedz
@naavalu: Przypominam, że Szot był przez większość kibiców #!$%@? około 3,5 roku za dosłownie każdy mecz. W czym jest lepszy obecnie Krzyżanowski od Szota? Pewnie w niczym, ale mogę z całą pewnością powiedzieć, że porównując Krzyżanowskiego do Szota sprzed lat to z pewnością ma umiejętność podłączania się do ataku, dośrodkowania że stojącej piłki i gra w obronie jest dla niego naturalna.

Nie możemy oczekiwać, że od razu wejdzie i z miejsca
  • Odpowiedz
@naavalu Łebek ma 18 lat i chyba jedyne co na ten moment szwankuje to decyzje i pewność siebie - bo z tego wychodzą błędy w obronie i trochę „mało” z przodu.
Ale jak na swój wiek, motorycznie jest bardzo dobrze, z reguły się dobrze ustawia, nie robi głupich błędów za często, dobrze się podłącza do ataku (tutaj brakuje ogrania bo często po prostu jest i podaje do tyłu, robota dla trenera) i
  • Odpowiedz
@naavalu tez nie rozumiem hype’u na niego. Od letnich sparingów gdzie był jak dziecko we mgle ja przez cały sezon nie widziałem jednego dobrego meczu, a często widywałem duże bledy, większość zagrożenia idzie u nas lewą strona junca/eneko/krzyzanowski. Jak przekwalifikowali szota na lewą obronę od razu były efekty
  • Odpowiedz