Wpis z mikrobloga

Hej Mirabelki i Mirki ()

Za oknem powoli czuć już wiosnę, więc czemu nie... Mam dla Was niezwykłe #rozdajo na Dzień Kobiet. Do wygrania komplet biżuterii - delikatnych listków brzozy wykonanych ze srebra pr. 925 pokrytych 18 karatowym złotem i zabezpieczonych powłoką ochronną. Symbolizują siłę i niezłomność w realizacji celów. W sam raz na #prezent dla kobiet, które lubią naturę. Rózga, to marka, którą prowadzimy, z produktami zaprojektowanymi u nas od A do Z wykonanymi w Polsce z polskich kruszców. Łącząca technologię i techniki rzemieślnicze.

Zasady są standardowe, zostawiamy plusa i bierzemy udział w losowaniu, bez ograniczeń. ( ͡ ͜ʖ ͡) Losowanie przez #mirkorandom w niedzielę o 13:00, wysyłka na mój koszt. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dodatkowo mam dla Was kupon rabatowy. Na hasło: „8marca” wskakuje rabat -8% w sklepie ważny tylko w ten weekend.

Pełną ofertę znajdziecie na:
Sklep: link do sklepu online
Instagram: link do instagrama

#bizuteria #las #handmade #okazja #prezenty #dzienkobiet
deckard89 - Hej Mirabelki i Mirki (。◕‿‿◕。)

Za oknem powoli czuć już wiosnę, więc cze...

źródło: wykop brzoza-03

Pobierz
  • 25
@deckard89: pracowałem parę lat przy produkcji biżuterii i mam pytanie techniczne. Jaką technologią zostało nałożone złoto ja to srebro? Zwykła galwanika, tak? I ta warstwa ochronna na koniec powoduje zmianę uczucia dotyku z metalicznego na "plastikowy"? Czy nie reaguje ona z lakierami do włosów i szamponami?

  • 1
@Polasz: Złoto zostało nałożone w procesie galwanizacji. Warstwa ochronna to antytarnish i absolutnie nie robi takiego plastikowego efektu. Nie jest wyczuwalna w dotyku. Nakłada się ją, żeby wydłużyć trwałość złotej powłoki i ochronić przed utlenianiem. Generalnie nie zalecam kąpieli i używania środków kosmetycznych bezpośrednio na biżuterię. Nie zepsuje się od tego, ale szybciej będzie wymagała odświeżenia (σ ͜ʖσ)